Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 18.01.2015, VIP 13.01.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter ERJ226-230
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • ERJ:n alaiset estekisat

    18.01.2015

    Luokat

    1. 70cm (23/30 os) TT
    2. 90cm (30/30 os) TT
    3. 110cm (30/30 os) TT


    Päivitetty klo 17.48, 15. tammikuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, 70cm (23 osallistujaa)
    1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Josefiina VH14-018-1675 
    2. kuristaja (VRL-04374) - Terrace de Poemé VH14-021-0595 
    3. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Brianna VH12-024-0163 
    4. vrieng. (VRL-06263) - Chinook's Edric
    5. Pierre (VRL-10531) - Chiana Brii VH15-063-0003
    6. Lashrael (VRL-12379) - Ceinfryn Eirian VH14-024-0292
    7. Nintsu (VRL-01851) - Oldsfell's Monday Madness VH14-024-0241
    8. misery. (VRL-01080) - Reposaaren Hamlet
    9. yaren (VRL-04468) - Pirun Sirkus
    10. Meeri N. (VRL-02160) - Toy's Vappen VH14-028-0150
    11. Milja (VRL-00692) - Red Sprite VH14-031-0980
    12. Sachiyo (VRL-11290) - Kadotettu Keplote VH14-018-1217
    13. misery. (VRL-01080) - Moons Shamandalie
    14. Nintsu (VRL-01851) - Mikhail Aleksei ox VH14-003-0012
    15. Lashrael (VRL-12379) - Ceinfryn Gwenydd
    16. Pierre (VRL-10531) - Elros B VH14-028-0429
    17. misery. (VRL-01080) - Celestial v. Moons
    18. Pierre (VRL-10531) - Mäkisuon Ansa VH15-018-0071
    19. kuristaja (VRL-04374) - Fame's Diva VH14-027-0237
    20. Minni (VRL-10337) - Nukkahukan Rasavilli
    21. Lashrael (VRL-12379) - Morien Bledri
    22. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Seili VH14-018-1674
    23. Meeri N. (VRL-02160) - Lillehammer v. Moons VH14-017-0607
    
    
    Luokka 2, 90cm (30 osallistujaa)
    1. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Akvamariini VH14-018-2011 
    2. Sachiyo (VRL-11290) - Tiilikan Viiksitimali VH14-018-1216 
    3. Ronya (VRL-06725) - Dainty Chili-It-Bang VH14-029-0574 
    4. Pierre (VRL-10531) - Yard's Lime VH14-057-0096 
    5. misery. (VRL-01080) - Moon Suhdeluku 
    6. misery. (VRL-01080) - Moon Jupina
    7. Ronya (VRL-06725) - A'isha of Krofnock
    8. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
    9. Pierre (VRL-10531) - Koston Tahdonvoima VH11-018-0454
    10. Nintsu (VRL-01851) - Betty Sue Duke VH14-022-0140
    11. Pierre (VRL-10531) - Derian Zili VH14-053-0167
    12. Milja (VRL-00692) - Moon Huithapeli VH14-018-1983
    13. Nintsu (VRL-01851) - Cassandra VH12-024-0138
    14. yaren (VRL-04468) - Moon Kaino-Aino VH12-018-0443
    15. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Sikuriina VH14-018-1761
    16. Sachiyo (VRL-11290) - Kwaherin Huiloppi VH14-018-0467
    17. misery. (VRL-01080) - Moon Talviina
    18. Sachiyo (VRL-11290) - Lamourin Juksu VH14-018-1228
    19. Lashrael (VRL-12379) - Mildrithmere
    20. Ronya (VRL-06725) - Dainty Checkmate VH14-029-0573
    21. kuristaja (VRL-04374) - Viehättävän Datsun
    22. Lashrael (VRL-12379) - Gisilmere
    23. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
    24. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384
    25. Axel (VRL-13550) - Vähän Vajaa VH14-018-1887
    26. Meeri N. (VRL-02160) - Sylvin Pinkkiä Prkele VH14-018-1609
    27. Milja (VRL-00692) - Ruustinna VH14-018-1485
    28. Lashrael (VRL-12379) - Ptolemei DAWA VH12-001-0834
    29. Nintsu (VRL-01851) - J. Edgar Hoover MPB VH14-023-0189
    30. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope
    
    
    Luokka 3, 110cm (30 osallistujaa)
    1. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Halotaiga VH14-018-1215 
    2. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Syysruska VH14-018-1889 
    3. Lashrael (VRL-12379) - DD Ylgamak Burgut VH11-001-0015 
    4. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Haamusuklaa 
    5. Meeri N. (VRL-02160) - Anthony Snilli VH14-029-0528 
    6. Axel (VRL-13550) - Ulapan Hopeatalvi VH14-018-1792
    7. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope
    8. yaren (VRL-04468) - Untuvapilven Kultahippu
    9. Axel (VRL-13550) - Aslakin Hepuloiva VH14-018-1736
    10. misery. (VRL-01080) - Kehrääjä Poika
    11. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Dewberry VH14-029-0502
    12. Nintsu (VRL-01851) - Afrodite MPB VH14-023-0188
    13. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
    14. Lashrael (VRL-12379) - Savamere
    15. Ronya (VRL-06725) - Dainty Wrenbass
    16. Lashrael (VRL-12379) - Rodericmere
    17. misery. (VRL-01080) - Moon Talviheinä
    18. misery. (VRL-01080) - Moon Verjtaika
    19. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Elouni VH15-018-0073
    20. K.J (VRL-00481) - Crispin DON VH11-029-0064
    21. K.J (VRL-00481) - Caelia of Krofnock
    22. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Kuvajainen VH14-018-1762
    23. Ronya (VRL-06725) - Dainty Efertina VH14-029-0579
    24. Nintsu (VRL-01851) - Honeythief MPB VH14-023-0184
    25. Nintsu (VRL-01851) - That's Evil MPB VH14-023-0187
    26. Pierre (VRL-10531) - Väiski VH14-018-1728
    27. K.J (VRL-00481) - Crawl Elai
    28. Sachiyo (VRL-11290) - Taikakuun Timotei VH14-018-1397
    29. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224
    30. Ronya (VRL-06725) - Dainty Don Quijote VH14-029-0577
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable