Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 20.06.2015, VIP 17.06.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KRJ191-200
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KRJ:n alaiset koulukisat

    20.06.2015

    Luokat

    1. Vaativa B (28/30 os) TT
    2. Vaativa A (16/30 os) TT
    3. Intermediate II (17/30 os) TT
    4. Grand Prix (16/30 os) TT

    Päivitetty klo 13.00, 20. kesäkuuta 2015

    Kisasarjan muut kutsut

    KRJ191, KRJ192, KRJ193, KRJ194, KRJ195, KRJ196, KRJ197, KRJ198, KRJ199, KRJ200

    Osallistujat

    Luokka 1, Vaativa B (28 osallistujaa)
    1. tvisha (VRL-01671) - Cookiecake Prime VH15-066-0105 
    2. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Auroora VH11-018-1670 
    3. Sachiyo (VRL-11290) - Pirunkorven Aurora VH15-018-1092 
    4. Frida (VRL-05826) - Marvel Moondragon 
    5. Scilla (VRL-00091) - Madeline al Sharifa VH14-003-0170 
    6. Lanttu (VRL-11343) - Nolemin Vandalismi VH03-018-9717
    7. Miimu (VRL-13963) - Pure Strength VH15-012-0090
    8. rukkanen (VRL-00583) - Kultakylän Fiilistelijä
    9. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Hilmori VH15-018-0846
    10. satu (VRL-00124) -Brighter
    11. Frida (VRL-05826) - Kelmin Ninfea
    12. Pierre (VRL-10531) - Viisikon Tiltu VH15-018-0781
    13. Dimma (VRL-08204) - Claridge Glyndwr
    14. kuristaja (VRL-04374) - Irondream F VH13-031-0041
    15. Milla (VRL-14021) - Cheyenne F VH15-031-0567
    16. Milla (VRL-14021) - Rätvänän Kanttuvei VH15-018-1163
    17. Maitaip (VRL-10990) - Lady Kavina ox VH15-003-0092
    18. kuristaja (VRL-04374) - Caral Nigthsade xx
    19. Milla (VRL-14021) - Photoshoot Prime VH15-066-0119
    20. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Pingahdus VH15-018-1050
    21. Lanttu (VRL-11343) - Cor Mortuus VH14-026-0229
    22. Pierre (VRL-10531) - Pärren Rito VH15-018-0248
    23. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hedelmäpommi VH15-018-1051
    24. satu (VRL-00124) -Breezy Evangelina VH11-035-0236
    25. kuristaja (VRL-04374) - Superior Sinner Solo
    26. Lanttu (VRL-11343) - Tiilikan Peikkotyttö
    27. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Prisilla VH15-018-1073
    28. Maitaip (VRL-10990) - Al-Qadir ox VH15-003-0091 
    
    
    Luokka 2, Vaativa A (16 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Super Red Chilina VH15-066-0095 
    2. Dimma (VRL-08204) - Nighthaze Hexen VH12-021-0301 
    3. Lanttu (VRL-11343) - Tiilikan Peikkotyttö 
    4. Sachiyo (VRL-11290) - Moon Valonkantaja VH12-018-0072
    5. Pierre (VRL-10531) - Zarizza Prime VH15-066-0101
    6. Scilla (VRL-00091) - Chivalrous 51 VH14-218-0006
    7. Scilla (VRL-00091) - Annaliese 51 VH14-003-0142
    8. Scilla (VRL-00091) - Merrilyn 51 VH14-218-0004
    9. Dimma (VRL-08204) - Altavastaaja
    10. Dimma (VRL-08204) - Anerthe ox
    11. Sachiyo (VRL-11290) - Joikujärven Jippo VH14-018-1678
    12. Sachiyo (VRL-11290) - Vintagen Terminaattori VH01-018-8459
    13. Lanttu (VRL-11343) - Nolemin Vandalismi VH03-018-9717
    14. Pierre (VRL-10531) - Rambock Prime VH15-066-0106
    15. Milla (VRL-14021) - Lyrika Prime VH15-031-0700 
    
    
    Luokka 3, Intermediate II (17 osallistujaa)
    1. kuristaja (VRL-04374) - Puolitosi NU
    2. Kida (VRL-08368) - Marvel VH15-048-0051 
    3. Pierre (VRL-10531) - Quickscope 
    4. Kida (VRL-08368) - Calibro VH15-011-0253 
    5. Milla (VRL-14021) - Clayton Wolf VH15-031-0693
    6. Milla (VRL-14021) - Lyrika Prime VH15-031-0700
    7. Eeva T. (VRL-00410) - Amorett VH15-021-0069
    8. satu (VRL-00124) - What a Wonder Champion
    9. Dimma (VRL-08204) - Fernando 51 VH14-148-0001
    10. Pierre (VRL-10531) - Grasena
    11. Kida (VRL-08368) - Titus GER VH15-011-0263
    12. kuristaja (VRL-04374) - Moon Tasetti
    13. Pierre (VRL-10531) - Lozenge
    14. Dimma (VRL-08204) - HIF's Respectable Sundanx ox VH05-003-5809
    15. Dimma (VRL-08204) - Amourin Shéik Samenhotep ox VH12-003-0092
    16. Eeva T. (VRL-00410) - Yosemite VH15-021-0067
    17. Eeva T. (VRL-00410) - Escorant Echo 
    
    
    Luokka 4, Grand Prix (16 osallistujaa)
    1. Dimma (VRL-08204) - Heartbreaker Mambo VH13-021-0380 
    2. Pierre (VRL-10531) - Barra Barra Prime VH15-031-0639 
    3. Pierre (VRL-10531) - Werlinde 
    4. Kida (VRL-08368) - Calibro VH15-011-0253 
    5. Eeva T. (VRL-00410) - Carnelian VH15-021-0026
    6. Scilla (VRL-00091) - Gryffindor 51 VH14-148-0007
    7. Eeva T. (VRL-00410) - Rheta VH15-021-0027
    8. Pierre (VRL-10531) - Jalastar
    9. Dimma (VRL-08204) - Blue Ocean Flow VH13-031-0215
    10. Eeva T. (VRL-00410) - Nightreaver PB VH14-021-0559
    11. Dimma (VRL-08204) - Demo's Jiacaia VH12-021-0464
    12. Miimu (VRL-13963) - H.D Mocca Master VH15-031-0643
    13. Kida (VRL-08368) - Titus GER VH15-011-0263
    14. Lanttu (VRL-11343) - Espartaco Néstor VH14-033-0099
    15. Kida (VRL-08368) - Marvel VH15-048-0051
    16. Milla (VRL-14021) - Clayton Wolf VH15-031-0693 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable