Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 25.09.2017, VIP 03.09.2017
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Vinkavuo Ahvenanmaa
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KRJ391-400
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KRJ:n alaiset koulukisat

    25.09.2017

    Luokat

    1. Helppo D, raviohjelma (18/30 os) TT
    2. Helppo C (30/30 os) TT
    3. Helppo B (30/30 os) TT
    4. Helppo A (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 18:16, 4. syyskuuta 2017

    Kisasarjan muut kutsut

    KRJ391, KRJ392, KRJ393, KRJ394, KRJ395, KRJ396, KRJ397, KRJ398, KRJ399, KRJ400

    Osallistujat

    Luokka 1, Helppo D (20 osallistujaa)
    1. Pölhö (VRL-01436) - Ajmara al Najya 
    2. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu 
    3. Jannica (VRL-04799) - Lykkelig Matias VH16-053-0103 
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014 
    5. Liia (VRL-11284) - Brynmor Idris VH13-022-0111
    6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
    7. HM (VRL-00096) - Rätvänän Hilleri
    8. Liia (VRL-11284) - Mayhem Death Punch VH16-017-0568
    9. Pölhö (VRL-01436) - Duc Univers
    10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tikki VH17-018-1525
    11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
    12. Jannica (VRL-04799) - Lille Magi VH16-028-0254
    13. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
    14. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Hohtava
    15. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176
    16. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
    17. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
    18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumu VH17-018-1524
    19. EmmiN. (VRL-03385) - Wyat Voo Dew VH17-017-0015
    20. Liia (VRL-11284) - Newport Bryste VH14-024-0260 
    
    
    Luokka 2, Helppo C (30 osallistujaa)
    1. dookie (VRL-04373) - Vuornan Pikkupulla VH17-018-0440 
    2. Jannica (VRL-04799) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009 
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209 
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288 
    5. Amy (VRL-10961) - Frosty the Snowman VH17-017-0225 
    6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumu VH17-018-1524
    7. Liia (VRL-11284) - Brynmor Idris VH13-022-0111
    8. Jannica (VRL-04799) - KW Codestar VH14-024-0253
    9. Pölhö (VRL-01436) - Ajmara al Najya
    10. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
    11. Amy (VRL-10961) - Nothing but Trouble VH17-017-0226
    12. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
    13. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Golden Energy VH17-017-0352
    14. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
    15. Jannica (VRL-04799) - Eira Wen Ion VH15-024-0175
    16. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
    18. HM (VRL-00096) - Rätvänän Hilleri
    19. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
    20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
    21. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
    23. EmmiN. (VRL-03385) - Wolfpack VH17-017-0289
    24. Liia (VRL-11284) - Mayhem Death Punch VH16-017-0568
    25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
    26. Liia (VRL-11284) - Newport Bryste VH14-024-0260
    27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tikki VH17-018-1525
    28. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Helmiina
    29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvetta VH17-018-1408
    30. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Pusupilvi VH17-018-0784 
    
    
    Luokka 3, Helppo B (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Rammus 
    2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvetta VH17-018-1408 
    3. HM (VRL-00096) - Wonkale 
    4. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253 
    5. Pierre (VRL-10531) - Kangastus 
    6. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris VH17-017-0348
    7. Desmi (VRL-14548) - Eurwen of Smithloch
    8. Desmi (VRL-14548) - Gabriela of Smithloch
    9. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska
    10. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti
    11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kahviina VH16-018-1217
    12. Isla (VRL-14577) - Karma
    13. HM (VRL-00096) - Kuunveli
    14. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
    15. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
    16. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Ida Khaleesi VH17-017-0349
    17. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla VH17-017-0351
    18. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
    19. dookie (VRL-04373) - Vuornan Pikkupulla VH17-018-0440
    20. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda
    21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
    22. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
    23. Jannica (VRL-04799) - Hilmaluodon Eevertti VH12-017-0200
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
    25. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Pusupilvi VH17-018-0784
    26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
    27. Penelopeia (VRL-10625) - Kuuralehdon Pakkanen
    28. Isla (VRL-14577) - Vauhtipääl
    29. Jannica (VRL-04799) - Oakford Amarillion VH17-035-0022
    30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209 
    
    
    Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
    1. HM (VRL-00096) - Wonkale 
    2. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo 
    3. Penelopeia (VRL-10625) - Maanan Kotkansiipi 
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline 
    5. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä 
    6. Jannica (VRL-04799) - Härdellin Toffifee
    7. Desmi (VRL-14548) - Marcia of Smithloch
    8. Liia (VRL-11284) - Roscoff Buttons&Bows VH16-027-0176
    9. Pierre (VRL-10531) - Tuonen Kaipuu
    10. Liia (VRL-11284) - Sulonuoteet VH17-018-0964
    11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kahviina VH16-018-1217
    12. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus
    13. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Wilfried VH14-013-0088
    14. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Voitohvo VH17-018-0442
    15. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren
    16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
    17. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Verna
    18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
    19. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073
    21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haamukajo VH17-018-0914
    22. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
    23. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha
    24. HM (VRL-00096) - Kuunveli
    25. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Käärmeenlumooja
    26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kammotar VH17-018-0913
    27. Liia (VRL-11284) - Eelin Jalo-Ukko VH16-018-2053
    28. Isla (VRL-14577) - Räiskyvän Aprillia
    29. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni
    30. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable