Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 03.10.2014, VIP 30.09.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ036-050
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    03.10.2014

    Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    3. Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (17/30 os) TT


    Päivitetty klo 22.44, 2. lokakuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344 
    2. Pierre (VRL-10531) - Elaysee VH14-041-0004 
    3. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Jon Snow VH14-046-0092 
    4. Cynoria (VRL-11723) - Rhena v.d. Zanneshof 
    5. Emmu (VRL-08154) - Omar's Funky Lady 
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229
    7. Minni (VRL-10337) - Wyatt Casper Ghost
    8. Emmu (VRL-08154) - Shining Amethyst
    9. Nintsu (VRL-01851) - Sunny Burprisp VH12-024-0164
    10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Popliini VH14-018-0713
    11. Pierre (VRL-10531) - Reyvena Eleni VH14-041-0005
    12. Miia Maria (VRL-10382) - Applegarden's Kittykat VH14-017-0355
    13. Miltsu (VRL-05564) - Artemis Afrode VH11-007-0002
    14. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Brianna VH12-024-0163
    15. Cynoria (VRL-11723) - Ebba av Bøgesdal VH14-053-0100
    16. Sussu (VRL-12636) - Kadotettu Varmasti
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Selma VH14-018-0712
    18. Miltsu (VRL-05564) - Supernatural Evolution VH12-017-0277
    19. Meeri N. (VRL-02160) - Jade MÄN VH14-017-0120
    20. Miia Maria (VRL-10382) - Limelingo Swiffer VH14-017-0293
    21. Pierre (VRL-10531) - Duwayne VH14-041-0002
    22. Sussu (VRL-12636) - Pirunkorven Luovi
    23. Cynoria (VRL-11723) - Calvin v.d. Graafkamp VH14-017-0294
    24. Nintsu (VRL-01851) - Vodca with Coffee MPB VH13-023-0012
    25. Emmu (VRL-08154) - Vertical Rythm
    26. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Willdfire VH14-046-0093
    27. Miltsu (VRL-05564) - Flivear Honey VH11-007-0001
    28. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Phineas VH14-017-0430
    29. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Nymeria VH14-046-0094
    30. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu
    
    
    Luokka 2, Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Cynoria (VRL-11723) - Tipsy vom Liliebloom VH14-017-0314 
    2. Sussu (VRL-12636) - Derian Loki 
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349 
    4. Milja (VRL-00692) - Supremé Bambi VH14-031-0417 
    5. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Johnny Boy VH14-017-0480 
    6. Pierre (VRL-10531) - Crayon Torrence VH14-013-0098
    7. _Larza (VRL-08666) - Agnete VH14-008-0010
    8. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Nash VH14-046-0011
    9. Nintsu (VRL-01851) - Dowton Amber VH14-024-0003
    10. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Felicity VH14-046-0002
    11. Miia Maria (VRL-10382) - Rosebud Dei VH14-017-0475
    12. Emmu (VRL-08154) - Lorccán
    13. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384
    14. Emmu (VRL-08154) - Canzas Joker
    15. Cynoria (VRL-11723) - Alvgårds Ivar VH14-053-0036
    16. Pierre (VRL-10531) - Sentinel Prime VH14-011-0338
    17. Nintsu (VRL-01851) - Marshmallow Man MPB VH13-023-0042
    18. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Delora VH14-046-0012
    19. Miltsu (VRL-05564) - Rock Rock 'Til U Drop VH12-017-0709
    20. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Berry VH14-017-0404
    21. Miltsu (VRL-05564) - Brio Butterscotch VH12-017-0791
    22. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Sassy Snowbird VH14-017-0462
    23. Sussu (VRL-12636) - GL Ebenezer VH13-040-0282
    24. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Mimi VH14-017-0280
    25. Miltsu (VRL-05564) - Golden Luck VH13-017-0442
    26. Pierre (VRL-10531) - Breandan Weylyn
    27. Nintsu (VRL-01851) - Disco's Coming VH13-024-0169
    28. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072
    29. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Queenie VH14-017-0212
    30. Emmu (VRL-08154) - Humptydoo Balloon
    
    
    Luokka 3, Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (17 osallistujaa)
    1. merikissa (VRL-13337) - Brunnehilde VH14-053-0071
    2. Milja (VRL-00692) - Supremé Chiffon VH14-031-0418 
    3. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Scarlet VH13-046-0112 
    4. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Terrwyn VH14-022-0016 
    5. Pierre (VRL-10531) - Supremé Quiana VH14-031-0610
    6. Miltsu (VRL-05564) - Kiikarikatse VH13-018-1212
    7. Nintsu (VRL-01851) - Aneurin Brin
    8. Miltsu (VRL-05564) - Lumeetin VH06-093-3583
    9. Pierre (VRL-10531) - Ostravassa Kehl
    10. _Larza (VRL-08666) - Kliffa Fin Sød VH14-008-0015
    11. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Freyah
    12. _Larza (VRL-08666) - Agvar Elis VH14-008-0011
    13. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Averill VH13-046-0089
    14. _Larza (VRL-08666) - Hasselgård Corona VH14-008-0009
    15. Milja (VRL-00692) - Supremé Pepper VH14-031-0416
    16. Milja (VRL-00692) - Supremé Jaslyn VH14-031-0419
    17. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Casey VH13-046-0092
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable