Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 25.10.2014, VIP 19.10.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ051-070
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    25.10.2014

    Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (29/30 os) TT
    3. Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (14/30 os) TT
    4. Noviisi yhdistetty parivaljakko (25/30 os) TT
    5. Vaativa yhdistetty parivaljakko (24/30 os) TT
    6. Vaikea yhdistetty parivaljakko (09/30 os) TT


    Päivitetty klo 12.18, 21. lokakuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Suvi (VRL-01248) - Erna's Myrkrida VH05-099-9397 
    2. Jasmin (VRL-12914) - Tirri 
    3. Jasmin (VRL-12914) - Mambo's Sandy VH12-007-0004 
    4. Dani (VRL-03561) - Drumford Sweet Dreams 
    5. Amanda (VRL-10878) - Adalgard v.d. Duren 
    6. Marz. (VRL-08157) - Sambastyle Dei
    7. Miia Maria (VRL-10382) - Limelingo Swiffer VH14-017-0293
    8. Suvi (VRL-01248) - Faunna's Leacy VH06-099-9483
    9. Milja (VRL-00692) - Berryqueen Dei VH14-017-0395
    10. Pierre (VRL-10531) - Duwayne VH14-041-0002
    11. Jasmin (VRL-12914) - Alex
    12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuure VH14-018-0651
    13. turjake (VRL-07415) - Dahlgårds Kitty
    14. Axel (VRL-13550) - Langennut Mieli VH14-018-0088
    15. Pierre (VRL-10531) - O'Aingealag VH14-046-0060
    16. Dimma (VRL-08204) - Bonynight's Kiwi
    17. Amanda (VRL-10878) - Harley v. Moons
    18. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
    19. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
    20. Sani (VRL-10954) - Triggerflash
    21. Dani (VRL-03561) - Wyat Diva By Blood VH14-017-0371
    22. turjake (VRL-07415) - Cryff Puss&Kram
    23. turjake (VRL-07415) - Päivärinteen Merle
    24. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Liittolainen VH14-018-1581
    25. Miia Maria (VRL-10382) - Applegarden's Kittykat VH14-017-0355
    26. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344
    27. Dani (VRL-03561) - Nola VH14-026-0103
    28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veini VH14-018-0334
    29. Pierre (VRL-10531) - Frontline VH14-046-0038
    30. Dimma (VRL-08204) - Claridge Juliette VH14-053-0176
    
    
    Luokka 2, Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (29 osallistujaa)
    1. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren 
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684 
    3. Miia Maria (VRL-10382) - Rosebud Dei VH14-017-0475 
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Freya Noka VH14-028-0191 
    5. Suvi (VRL-01248) - Catelijne van Holmes VH13-040-0677 
    6. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384
    7. Milja (VRL-00692) - Supremé Cavalier
    8. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214
    9. turjake (VRL-07415) - Shamrock's Miraya
    10. Cynoria (VRL-11723) - Härdellin Jessa VH14-017-0350
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
    12. turjake (VRL-07415) - Malibu Leopold
    13. Pierre (VRL-10531) - Breandan Weylyn
    14. turjake (VRL-07415) - Mirli
    15. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198
    16. Cynoria (VRL-11723) - Tipsy vom Liliebloom VH14-017-0314
    17. Milja (VRL-00692) - Supremé Rhum
    18. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Mimi VH14-017-0280
    19. merikissa (VRL-13337) - Förhållandena
    20. Dimma (VRL-08204) - Alegren Onnen-Poika VH13-018-0888
    21. Huttis (VRL-03370) - GL Valdemar VH14-053-0002
    22. Dimma (VRL-08204) - Neste Stjerne VH14-053-0054
    23. Pierre (VRL-10531) - Trze Przemo VH14-021-0335
    24. Dimma (VRL-08204) - Liona VR VH04-019-4341
    25. Amanda (VRL-10878) - Jeroen v.d. Duren
    26. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Sassy Snowbird VH14-017-0462
    27. Suvi (VRL-01248) - Dromos Regalis VH13-171-0002
    28. Milja (VRL-00692) - Supremé Cream
    29. Huttis (VRL-03370) - Carleen LAC VH13-017-0297
    
    
    Luokka 3, Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (14 osallistujaa)
    1. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Rajavartija VH14-018-0482 
    2. Pierre (VRL-10531) - Ostravassa Kehl 
    3. Huttis (VRL-03370) - Prince Charlie LAC VH14-046-0056 
    4. Huttis (VRL-03370) - Catrien v.d. Duren VH14-040-0001
    5. Pierre (VRL-10531) - Jocelina Prime VH14-031-0622
    6. merikissa (VRL-13337) - Brunnehilde VH14-053-0071
    7. Suvi (VRL-01248) - Elafónisos VH13-171-0001
    8. Nintsu (VRL-01851) - Aneurin Brin
    9. turjake (VRL-07415) - Pencalow Ermid
    10. turjake (VRL-07415) - Friedelien
    11. turjake (VRL-07415) - Wister Pinkadelic
    12. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Freyah
    13. Dimma (VRL-08204) - Rosenheim's Nikita VH12-021-0176
    14. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Terrwyn VH14-022-0016
    
    
    Luokka 4, Noviisi yhdistetty parivaljakko (25 osallistujaa)
    1. Rea (VRL-10658) - Breandan Aleesha VH14-046-0022 && Deirdre REA VH14-046-0027 
    2. Suvi (VRL-01248) - Lyaios VH05-099-5826 && Vasileios II VH13-181-0001 
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346 && Fridan Maitokahvi VH14-018-1207 
    4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341 && Fiktion Popliini VH14-018-0713 
    5. Leandra (VRL-01057) - Sointuvan Theodor VH14-017-0322 && Vuelie Dei VH14-017-0323 
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394 && Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389 && Julma-Jussi TK VH14-018-0391
    8. Nintsu (VRL-01851) - Sunny Burprisp VH12-024-0164 && Moana's Honey Brianna VH12-024-0163
    9. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Samba Rythm VH13-022-0083 && Vodca with Coffee MPB VH13-023-0012
    10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Selma VH14-018-0712 && Fiktion Sirkku VH14-018-1229
    11. honeythief (VRL-08852) - Nattsynet VH13-053-0116 && Brynhild Bianca VH14-053-0015
    12. Cynoria (VRL-11723) - Ebba av Bøgesdal VH14-053-0100 && Gilda av Kleppur VH14-053-0159
    13. kuristaja (VRL-04374) - Chute de Noige VH14-110-0001 && Les Légions Noires VH14-110-0002
    14. kuristaja (VRL-04374) - Diffasd v.d Folgreenhoff VH14-040-0094 && Nechika von Delmenhorst VH14-039-0015
    15. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461 && Fiktion Tulimarja
    16. honeythief (VRL-08852) - Sjøbrisen VH11-053-0149 && Linda VH14-053-0163
    17. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310 && Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    18. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Skafloc VH12-028-0060 && Apollon II CRE VH12-181-0001
    19. Leandra (VRL-01057) - Choco Chanel VH14-017-0612 && Valjean
    20. Pierre (VRL-10531) - Eloisee VH14-041-0001 && Reyvena Eleni VH14-041-0005
    21. honeythief (VRL-08852) - Carl av Rågkross VH14-053-0048 && Myrveke VH14-053-0001
    22. Pierre (VRL-10531) - Pomeroy VH14-262-0001 && Tamarice VH14-262-0002
    23. Cynoria (VRL-11723) - Edgar av Kleppur VH14-053-0155 && Ludvig av Kleppur VH14-053-0166
    24. Suvi (VRL-01248) - Dobbeltliv VH13-053-0057 && Bråkmaker VH13-053-0066
    25. Cynoria (VRL-11723) - Zelda SWE VH14-053-0080 && Hulda av Kleppur VH14-053-0101
    
    
    Luokka 5, Vaativa yhdistetty parivaljakko (24 osallistujaa)
    1. Cynoria (VRL-11723) - Alvgårds Ivar VH14-053-0036 && Glimre NOR VH14-053-0034 
    2. Suvi (VRL-01248) - Holly VH05-028-1082 && King of Swing Dei VH06-017-1783 
    3. honeythief (VRL-08852) - Hertevike av Rågkross VH14-053-0049 && Brynhild Fjellbris VH14-053-0097 
    4. Cynoria (VRL-11723) - Aberforth v. Sevrus VH14-017-0332 && Cedric LAC VH14-017-0333 
    5. Suvi (VRL-01248) - Wishful Fantasies VH13-177-0036 && Made-Up Rulz VH13-177-0035
    6. Leandra (VRL-01057) - L.K. Ish Morticia VH14-017-0196 && Tigress Dei VH14-017-0195
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier && Wyat Weasley VH14-017-0517
    8. Leandra (VRL-01057) - Luxembourg Dei VH14-017-0233 && Milord Dei VH14-017-0324
    9. Pierre (VRL-10531) - Belvinen Rampula VH07-018-0278 && Rajattoman Topias VH13-018-0173
    10. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Mette-Marit VH14-053-0098 && Hild og Trud VH14-053-0007
    11. Nintsu (VRL-01851) - Disco's Coming VH13-024-0169 && Dowton Amber VH14-024-0003
    12. Pierre (VRL-10531) - Janay Prime VH14-031-0848 && Texasena
    13. Nintsu (VRL-01851) - Marshmallow Man MPB VH13-023-0042 && Moana's Wilde Margareth VH14-022-0121
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427 && ILO Katrilli VH14-018-0242
    15. kuristaja (VRL-04374) - More Siothrún VH14-046-0086 && Koramb Yemn VH14-039-0017
    16. honeythief (VRL-08852) - Vatnajökull VH14-053-0170 && Skattekiste VH13-053-0136
    17. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Johnny Boy VH14-017-0480 && Wyat Black Phoenix VH14-017-0595
    18. Milja (VRL-00692) - Supremé Bambi VH14-031-0417 && Supremé Chiffon VH14-031-0418
    19. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö && Mollamaija
    20. Pierre (VRL-10531) - Lewisuchus && Epanterias
    21. Milja (VRL-00692) - Supremé Jaslyn VH14-031-0419 && Supremé Yaz
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Acantha's Henrike VH03-053-2153 && Cornflower's Hallbjörn VH03-053-5903
    23. Milja (VRL-00692) - Supremé Pepper VH14-031-0416 && Supremé Thiego
    24. Cynoria (VRL-11723) - Brynhild Gustav VH14-053-0076 && Magnar av Kleppur VH14-053-0102
    
    
    Luokka 6, Vaikea yhdistetty parivaljakko (9 osallistujaa)
    1. Leandra (VRL-01057) - Hellkitten Dei VH14-017-0325 && Nymph v.d. Stoutenburg VH14-017-0613 
    2. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Neilikk VH14-053-0051 && Kobber VH14-053-0045
    3. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Hafgrim VH13-053-0193 && Brynhild Álfar VH14-053-0096 
    4. Pierre (VRL-10531) - Zalmoxes && Zanclodon
    5. Pierre (VRL-10531) - Havane VH12-066-0066 && Pyramint PB VH14-044-0328
    6. Pierre (VRL-10531) - Supremé Quiana VH14-031-0610 && Proinnseas VH14-011-0329
    7. Leandra (VRL-01057) - Sinead Dei VH14-017-0592 && Berries & Queens Dei VH14-017-0611
    8. honeythief (VRL-08852) - Njörður VH14-053-0043 && Midgård Odin VH14-053-0044
    9. Leandra (VRL-01057) - SHMs Goliat VH14-017-0610 && Sancia Dei
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable