Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 17.11.2014, VIP 11.11.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ071-080
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    17.11.2014

    Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    3. Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (16/30 os) TT
    4. Noviisi yhdistetty parivaljakko (11/30 os) TT
    5. Vaativa yhdistetty parivaljakko (10/30 os) TT
    6. Vaikea yhdistetty parivaljakko (06/30 os) TT


    Päivitetty klo 17.34, 14. marraskuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Milkan Kiipeli VH13-018-0057 
    2. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730 
    3. Marle (VRL-04571) - Orilammen Renomilla VH14-018-1526 
    4. Cynoria (VRL-11723) - Magnar av Kleppur VH14-053-0102 
    5. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223 
    6. Nintsu (VRL-01851) - Betty Sue Duke VH14-022-0140
    7. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
    8. Cery (VRL-02116) - Kafliner Natal VH13-035-0156
    9. Cery (VRL-02116) - Cambriach Serine VH14-035-0227
    10. Marle (VRL-04571) - Orilammen Vilhelmiina
    11. Liia (VRL-11284) - Tiilikan Flirtti VH14-017-0634
    12. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
    13. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
    14. Liia (VRL-11284) - Huvin Ikaros VH13-017-0724
    15. Minority (VRL-12034) - Suellen S.H. Plueberry VH12-017-0405
    16. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Mimi VH14-017-0280
    17. Liia (VRL-11284) - Gingerbell MO VH13-017-0725
    18. Minority (VRL-12034) - Elow Akhademy VH12-035-0163
    19. narri (VRL-06036) - Riiviöiden Kuippana
    20. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Samba Rythm VH13-022-0083
    21. Minority (VRL-12034) - Sady's Sicoura VH12-063-0004
    22. Cynoria (VRL-11723) - Brynhild Gustav VH14-053-0076
    23. Pierre (VRL-10531) - Elaysee VH14-041-0004
    24. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344
    25. Nintsu (VRL-01851) - Cassandra VH12-024-0138
    26. Miia Maria (VRL-10382) - Applegarden's Kittykat VH14-017-0355
    27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Harmonia VH14-018-0881
    28. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pink About It VH14-017-0368
    29. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
    30. lottis (VRL-13831) - Rainmaker Black Cat
    
    
    Luokka 2, Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Miia Maria (VRL-10382) - Rosebud Dei VH14-017-0475 
    2. Pierre (VRL-10531) - Breandan Weylyn VH14-046-0106 
    3. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003 
    4. Nintsu (VRL-01851) - Marshmallow Man MPB VH13-023-0042 
    5. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Black Phoenix VH14-017-0595 
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Popliini VH14-018-0713
    7. Sippe (VRL-13703) - Wyat Jessamine
    8. Julle (VRL-12892) - Pradabag of Radon VH14-047-0011
    9. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Queenie VH14-017-0212
    10. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Phineas VH14-017-0430
    11. Dimma (VRL-08204) - Alegren Onnen-Poika VH13-018-0888
    12. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214
    13. Dimma (VRL-08204) - Liona VR VH04-019-4341
    14. Liia (VRL-11284) - Bambieyes Dei VH11-017-0827
    15. narri (VRL-06036) - Hetken Viipeli
    16. Liia (VRL-11284) - Rock Royalty Dei VH14-017-0633
    17. Minority (VRL-12034) - Ben's Boss NAS VH11-017-0669
    18. Dimma (VRL-08204) - Neste Stjerne VH14-053-0054
    19. Belle N (VRL-13774) - Magnhild II
    20. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384
    21. Nintsu (VRL-01851) - Dowton Amber VH14-024-0003
    22. Marle (VRL-04571) - Pirunkorven Vilhartti VH14-018-1132
    23. Belle N (VRL-13774) - Bad Reputation
    24. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Askøy
    25. Liia (VRL-11284) - Pistacia VH13-017-0404
    26. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105
    27. Milja (VRL-00692) - Berryqueen Dei VH14-017-0395
    28. Belle N (VRL-13774) - Appleswing Queenie
    29. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Berry VH14-017-0404
    30. Nintsu (VRL-01851) - Disco's Coming VH13-024-0169
    
    
    Luokka 3, Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (16 osallistujaa)
    1. Minority (VRL-12034) - Mister Musty in a Box VH12-079-0003 
    2. Pierre (VRL-10531) - Santa Colonna MET VH14-031-0281 
    3. Pierre (VRL-10531) - Jocelina Prime VH14-031-0622 
    4. Minority (VRL-12034) - Nerita 
    5. Gabi (VRL-12080) - Spjut
    6. Dimma (VRL-08204) - Rosenheim's Nikita VH12-021-0176
    7. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Rajavartija VH14-018-0482
    8. Julle (VRL-12892) - Darling of Radon VH14-047-0002
    9. narri (VRL-06036) - Freaks under your Bed
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511
    11. Pierre (VRL-10531) - Baltazar O' Polo VH14-044-0346
    12. narri (VRL-06036) - Where the Truth Lies
    13. Nintsu (VRL-01851) - Aneurin Brin
    14. Milja (VRL-00692) - Supremé Yaz
    15. Milja (VRL-00692) - Supremé Thiego
    16. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Terrwyn VH14-022-0016
    
    
    Luokka 4, Noviisi yhdistetty parivaljakko (11 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442 && Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317 
    2. Cynoria (VRL-11723) - Derian Liselotte VH14-053-0078 && Freja av Kleppur VH14-053-0160 
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389 && Julma-Jussi TK VH14-018-0391 
    4. Cynoria (VRL-11723) - Zelda SWE VH14-053-0080 && Hulda av Kleppur VH14-053-0101
    5. Cynoria (VRL-11723) - Nelson v. Moons VH14-017-0334 && Calvin v.d. Graafkamp VH14-017-0294
    6. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461 && Fiktion Tulimarja VH14-018-1731
    7. Minority (VRL-12034) - Leane of Swildie VH12-071-0030 && Raj Etch VH12-089-0033
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310 && Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    9. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri VH14-018-0660 && Jimi-Viljami VH14-018-0661
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394 && Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393
    11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Selma VH14-018-0712 && Fiktion Sirkku VH14-018-1229
    
    
    Luokka 5, Vaativa yhdistetty parivaljakko (10 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Alfrida VH14-053-0214 && Frøya VH14-053-0216 
    2. Pierre (VRL-10531) - Janay Prime VH14-031-0848 && Texasena 
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier && Violan Kenzo VH06-017-4696 
    4. Cynoria (VRL-11723) - Aberforth v. Sevrus VH14-017-0332 && Cedric LAC VH14-017-0333
    5. Minority (VRL-12034) - Horizon's Luka VH01-035-0331 && Sylph Hope
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427 && ILO Katrilli VH14-018-0242
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Acantha's Henrike VH03-053-2153 && Cornflower's Hallbjörn VH03-053-5903
    8. Cynoria (VRL-11723) - Tipsy vom Liliebloom VH14-017-0314 && Härdellin Jessa VH14-017-0350
    9. Pierre (VRL-10531) - Lewisuchus && Epanterias
    10. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Mimi VH14-017-0280 && Pennydale Honeybee VH14-017-0281
    
    
    Luokka 6, Vaikea yhdistetty parivaljakko (6 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Crayon Torrence VH14-013-0098 VH14-013-0098 && Sentinel Prime VH14-011-0338 
    2. Minority (VRL-12034) - Junchy Malicious VH12-035-0164 && Brio Tardis Master VH12-035-0175 
    3. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621 && Chnumet VH14-066-0007
    4. Milja (VRL-00692) - Supremé Cavalier && Supremé Rhum
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Brynhild Morbær VH14-053-0185 && Grímhildr Inc VH14-053-0153
    6. Pierre (VRL-10531) - Zalmoxes && Zanclodon
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable