Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 14.01.2015, VIP 13.01.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ086-090
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    14.01.2015

    Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksikövaljakko (30/30 os) TT
    2. Noviisi yhdistetty parivaljakko (19/30 os) TT
    3. Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    4. Vaativa yhdistetty parivaljakko (10/30 os) TT


    Päivitetty klo 21.38, 15. tammikuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksikövaljakko (30 osallistujaa)
    1. lottis (VRL-13831) - Rainmaker Black Cat 
    2. vrieng. (VRL-06263) - Pirunkorven Villimies VH13-018-1299 
    3. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225 
    4. tvisha (VRL-01671) - Ujo-Stella TK VH14-018-1878 
    5. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223 
    6. Sani (VRL-10954) - Trze Luna VH14-191-0009
    7. krista (VRL-13773) - A.D. Monumental Mason VH13-017-0050
    8. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armonaika VH14-018-1784
    9. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
    10. Sani (VRL-10954) - Derian Greyfell
    11. Pierre (VRL-10531) - Elaysee VH14-041-0004
    12. krista (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709
    13. lottis (VRL-13831) - Winston v. Moons
    14. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855
    15. Pierre (VRL-10531) - Staccato VH14-057-0098
    16. Susi (VRL-00465) - Maxmillian v. Moons VH14-017-0236
    17. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
    18. vrieng. (VRL-06263) - Bayard v.d. Duren VH14-040-0006
    19. vrieng. (VRL-06263) - Aidan Sheena VH13-035-0029
    20. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854
    21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pilvilinna VH14-018-1374
    22. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Fairy Wind
    23. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
    24. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
    25. Mirks (VRL-06941) - Tuiskulan Aileen VH14-046-0026
    26. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
    27. lottis (VRL-13831) - Vaapukan Armada
    28. Cery (VRL-02116) - Kafliner Natal VH13-035-0156
    29. Cery (VRL-02116) - Cambriach Serine VH14-035-0227
    30. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Kitkat Cupcake VH14-017-0751
    
    
    Luokka 2, Noviisi yhdistetty parivaljakko (19 osallistujaa)
    1. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Samba Rythm VH13-022-0083 && Vodca with Coffee MPB VH13-023-0012 
    2. Nintsu (VRL-01851) - Cassandra VH12-024-0138 && Betty Sue Duke VH14-022-0140 
    3. Sani (VRL-10954) - Ässän Bonusrundi VH14-017-0737 && Teddy v.d. Zanneshof 
    4. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Fjalar VH14-053-0234 && Linus av Kleppur VH14-053-0171 
    5. Pierre (VRL-10531) - Derian Gemma VH14-053-0120 && Frynda VH14-053-0250
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229 && Fiktion Harmonia VH14-018-0881
    7. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442 && Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317
    8. vrieng. (VRL-06263) - Tattiksen Voittajafiilis VH13-017-0108 && Glowmoor Pristina
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461 && Fiktion Tulimarja VH14-018-1731
    10. Milja (VRL-00692) - Tulistella TK VH14-018-1838 && Fiktion Kerttu VH14-018-1677
    11. Sani (VRL-10954) - Draconfly VH14-089-0014 && Triggerflash VH14-089-0018
    12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283 && Viisikon Karkkipäivä VH04-018-9236
    13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667 && Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
    14. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105
    15. Nintsu (VRL-01851) - Honeythief MPB VH14-023-0184 && Oldsfell's Narnia VH14-022-0122
    16. honeythief (VRL-08852) - Rävgryts Kaja VH14-053-0241 && Linda VH14-053-0163
    17. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost && Sherlock OC
    18. Ireth (VRL-03777) - Estencia VH11-153-0005 && Escalda VH12-153-0001
    19. honeythief (VRL-08852) - Muffen VH14-053-0145 && Carl av Rågkross VH14-053-0048
    
    
    Luokka 3, Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Frida (VRL-05826) - Mollamaija 
    2. Isis (VRL-11247) - Layalai F
    3. krista (VRL-13773) - Jackaroo v. Moons VH14-017-0654 
    4. Isis (VRL-11247) - Graceland F 
    5. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö 
    6. krista (VRL-13773) - Catspeak Dei
    7. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064
    8. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384
    9. Pierre (VRL-10531) - Corinta VH14-057-0097
    10. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
    11. lottis (VRL-13831) - Fiktion Laina
    12. Milja (VRL-00692) - Supremé Brock
    13. Milja (VRL-00692) - Supremé Chicoo
    14. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Wilde Margareth VH14-022-0121
    15. Miia Maria (VRL-10382) - Päivärinteen Goldilocks VH14-017-0712
    16. Susi (VRL-00465) - Fluttershy Memo VH15-017-0002
    17. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie
    18. Isis (VRL-11247) - Sointuvan Chadwick
    19. lottis (VRL-13831) - Päivärinteen Rudolf
    20. Zael (VRL-13888) - Labhaoise
    21. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042
    22. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Black Phoenix VH14-017-0595
    23. Cery (VRL-02116) - Llygedyn Cadarn Ddu VH14-026-0217
    24. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003
    25. Susi (VRL-00465) - Rainbow Dash Memo VH15-017-0003
    26. Milja (VRL-00692) - Supremé Glory
    27. Cery (VRL-02116) - Sandin Gingery VH14-035-0280
    28. Susi (VRL-00465) - CRS Matilda VH00-017-3191
    29. Nintsu (VRL-01851) - Marshmallow Man MPB VH13-023-0042
    30. Nintsu (VRL-01851) - Dowton Amber VH14-024-0003
    
    
    Luokka 4, Vaativa yhdistetty parivaljakko (10 osallistujaa)
    1. Ireth (VRL-03777) - BT Vastatuuli VH04-018-5997 && BT Myötätuuli VH04-018-5996
    2. Sani (VRL-10954) - Shikora VH14-200-0004 && The Wow Factor VH14-200-0003 
    3. honeythief (VRL-08852) - Skjoldens Gunilla VH14-053-0240 && Klees Ragnfridr VH14-053-0238 
    4. Pierre (VRL-10531) - Trze Przemo VH14-021-0335 && Elburn Birchbark VH14-139-0034
    5. Sani (VRL-10954) - Anaiha Shadow VH14-071-0022 && Lil Shocker VH14-071-0021
    6. Sani (VRL-10954) - Maple Syrup VH15-073-0002 && Jack Frost VH15-073-0001
    7. Pierre (VRL-10531) - Alfrida VH14-053-0214 && Frøya VH14-053-0216
    8. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Askøy VH14-053-0246 && Hónir VH14-053-0249
    9. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Sussan VH14-053-0236 && Brynhild Vindafjord VH14-053-0150
    10. honeythief (VRL-08852) - Kaukovallan Carola VH14-053-0172 && Thorhilda VH14-053-0178
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable