Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 23.06.2015, VIP 17.06.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ121-130
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    23.06.2015

    Luokat

    1. Noviisi koulukoe yksilövaljakko (27/30 os) TT
    2. Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (17/30 os) TT
    3. Noviisi kestävyyskoe yksilövaljakko (16/30 os) TT
    4. Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (08/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.45, 20. kesäkuuta 2015

    Kisasarjan muut kutsut

    VVJ121, VVJ122, VVJ123, VVJ124, VVJ125, VVJ126, VVJ127, VVJ128, VVJ129, VVJ130

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi koulukoe yksilövaljakko (27 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182 
    2. Sussu (VRL-12636) - Pirunkorven Luovi 
    3. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu VH15-017-0287 
    4. kuristaja (VRL-04374) - Riiviöiden Illantuike VH15-018-0634 
    5. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nekku VH14-017-0217 
    6. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Kandy Kiss VH15-017-0189
    7. felissa (VRL-04000) - Hopearinteen Eileen VH13-046-0063
    8. felissa (VRL-04000) - Feidhelm Edna VH15-046-0018
    9. Huba (VRL-14010) - Maukka
    10. felissa (VRL-04000) - Välähdyksen Viljami VH03-017-1607
    11. Susi (VRL-00465) - Muiston Uninalle VH15-018-0476
    12. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Limbo After Nine VH15-017-0100
    13. Susi (VRL-00465) - Wendla VH13-018-0791
    14. allu (VRL-11701) - Cwynn Duchess
    15. suba (VRL-12468) - Sigvard LAC VH14-053-0109
    16. allu (VRL-11701) - Riverhill's Carlina
    17. Siiri K. (VRL-00430) - Beren Dei VH15-017-0361
    18. Sussu (VRL-12636) - Kadotettu Varmasti
    19. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122
    20. Pierre (VRL-10531) - Huvitutin Tähtitaika VH14-018-0444
    21. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Melankolia VH15-018-0573
    22. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Toivio VH13-018-0361
    23. Huba (VRL-14010) - Miina
    24. Huba (VRL-14010) - Jack
    25. kuristaja (VRL-04374) - Rikinä VH13-018-1071
    26. allu (VRL-11701) - Carnewal Day Lily
    27. Miia Maria (VRL-10382) - Mangon Elemmírë VH15-017-0207
    
    
    Luokka 2, Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (17 osallistujaa)
    1. Miia Maria (VRL-10382) - Bousta Twinkly Mermaid 
    2. suba (VRL-12468) - Walda av Kleppur VH14-053-0126 
    3. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pretty With Sprinkles VH15-017-0331 
    4. kuristaja (VRL-04374) - Calixte Aldrico VH14-110-0003 
    5. kuristaja (VRL-04374) - Pas Encore! VH14-110-0008
    6. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
    7. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Mambo U Mad VH15-017-0190
    8. Pierre (VRL-10531) - Adelaide 5594 VH14-104-0038
    9. suba (VRL-12468) - Tranum Heid VH14-053-0144
    10. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Trinity VH15-046-0054
    11. Susi (VRL-00465) - Muiston Pahanilmanlintu VH15-018-0477
    12. Pierre (VRL-10531) - Milkan Kiipeli VH13-018-0057
    13. kuristaja (VRL-04374) - Chute de Neige VH14-110-000
    14. felissa (VRL-04000) - Ceridwen Nira VH15-024-0070
    15. felissa (VRL-04000) - Mewian Zera VH15-024-0069
    16. Pierre (VRL-10531) - Vesililja VH13-018-1058
    17. Susi (VRL-00465) - Muiston Maalaisromantiikka VH15-018-0022 
    
    
    Luokka 3, Noviisi kestävyyskoe yksilövaljakko (16 osallistujaa)
    1. kuristaja (VRL-04374) - Cnņ-Thalmhainn VEC VH14-046-0111 
    2. Pierre (VRL-10531) - Leiju VH13-018-1206 
    3. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317 
    4. suba (VRL-12468) - Jarl av Rågkross VH14-053-0025 
    5. Miia Maria (VRL-10382) - Hwyl Cynychwr Isaacs VH15-025-0037
    6. kuristaja (VRL-04374) - Chagrin D'Amour VH14-041-0009
    7. allu (VRL-11701) - Derwyn Cwocoed
    8. Pierre (VRL-10531) - Hymnin Velikulta VH14-018-0717
    9. allu (VRL-11701) - Charm Werly
    10. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
    11. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Sirideáin VH15-046-0109
    12. suba (VRL-12468) - Derian Idona VH14-053-0068
    13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Tegeirian VH15-025-0029
    14. Miia Maria (VRL-10382) - Heilin Siina VH15-018-0948
    15. felissa (VRL-04000) - Breandan Naomhán VH15-046-0055
    16. kuristaja (VRL-04374) - Luonnoksen Mielikäinen VH13-018-1204 
    
    
    Luokka 4, Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (8 osallistujaa)
    1. kuristaja (VRL-04374) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306 
    2. Miia Maria (VRL-10382) - Pirunkorven Suhari 
    3. Pierre (VRL-10531) - Heatwave
    4. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Amaethon VH15-026-0021
    5. Pierre (VRL-10531) - Nouvion Valentijn VH15-040-0066
    6. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
    7. kuristaja (VRL-04374) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
    8. kuristaja (VRL-04374) - Inishowen LAC VH15-046-0006 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable