Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 05.07.2018, VIP 21.06.2018
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Liljelunds Rustholl Ruotsi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko voi osallistua korkeintaan joko yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen osakokeeseen

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ186-200
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    Luokat

    1. Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Noviisi kestävyyskoe yksilövaljakko (30/30 os) TT
    3. Vaativa koulukoe yksilövaljakko (29/30 os)
    4. Vaativa tarkkuuskoe yksilövaljakko (29/30 os)

    Päivitetty klo 14:35, 16. kesäkuuta 2018

    Kisasarjan muut kutsut

    VVJ186, VVJ187, VVJ188, VVJ189, VVJ190, VVJ191, VVJ192, VVJ193, VVJ194, VVJ195, VVJ196, VVJ197, VVJ198, VVJ199, VVJ200

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Ghita van Khim VH18-040-0023 
    2. V. Penrose (VRL-14429) - Etheldred GW VH17-104-0014 
    3. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Wiikarin Maine VH16-018-1198 
    4. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
    5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Affekti 
    6. Miia Maria (VRL-10382) - Girl Scout Cookie VH17-017-0321
    7. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212
    8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Gingerwen VH17-017-0287
    9. V. Penrose (VRL-14429) - Lord Ramsey VH17-104-0003
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
    11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954
    13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Scyrilla VH18-017-0207
    15. Viveka (VRL-14534) - Liljan Lumikuu VH18-018-0629
    16. sarqquu (VRL-04374) - Coconut Coffee SBS VH17-017-0067
    17. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red
    18. JP (VRL-01948) - Hollymoss Calvin
    19. V. Penrose (VRL-14429) - Ivyhill Amaryllis VH16-104-0021
    20. Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621
    21. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
    22. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Candy Dust VH18-017-0184
    23. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    24. Miia Maria (VRL-10382) - Huovilan Hurricane VH17-017-0327
    25. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
    27. Pierre (VRL-10531) - Mini-Ukko VH15-018-1333
    28. Sorel (VRL-00884) - Härdellin Ibiza VH16-017-0565
    29. Miia Maria (VRL-10382) - I Just Canterlot VH17-017-0320
    30. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Grendel VH18-017-0217 
    
    
    Luokka 2, Noviisi kestävyyskoe yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Almond Crush 
    2. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Sikli 
    3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168 
    4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Gingerwen VH17-017-0287 
    5. Sorel (VRL-00884) - Härdellin Ibiza VH16-017-0565 
    6. JP (VRL-01948) - Huovilan Elegia
    7. Miia Maria (VRL-10382) - Girl Scout Cookie VH17-017-0321
    8. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
    9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena VH18-018-1182
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lapinvuokko VH18-018-0383
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Scyrilla VH18-017-0207
    12. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
    13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
    14. Miia Maria (VRL-10382) - I Just Canterlot VH17-017-0320
    15. Sorel (VRL-00884) - Psycho Spyro
    16. V. Penrose (VRL-14429) - Drewdrake Driscoll VH16-104-0018
    17. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Wiikarin Maine VH16-018-1198
    18. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
    19. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212
    20. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Lancelot VH17-104-0016
    21. Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621
    22. Miia Maria (VRL-10382) - Huovilan Hurricane VH17-017-0327
    23. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Candy Dust VH18-017-0184
    24. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    25. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Reid VH18-104-0003
    26. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Grendel VH18-017-0217
    27. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
    30. sarqquu (VRL-04374) - Coconut Coffee SBS VH17-017-0067
    
    
    Luokka 3, Vaativa koulukoe yksilövaljakko ( osallistujaa)
    
    
    
    Luokka 4, Vaativa tarkkuuskoe yksilövaljakko ( osallistujaa)
    
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable