Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 06.07.2018, VIP 21.06.2018
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Liljelunds Rustholl Ruotsi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko voi osallistua korkeintaan joko yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen osakokeeseen

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ186-200
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    Luokat

    1. Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Noviisi kestävyyskoe yksilövaljakko (30/30 os) TT
    3. Vaativa koulukoe yksilövaljakko (29/30 os)
    4. Vaativa tarkkuuskoe yksilövaljakko (29/30 os)

    Päivitetty klo 14:35, 16. kesäkuuta 2018

    Kisasarjan muut kutsut

    VVJ186, VVJ187, VVJ188, VVJ189, VVJ190, VVJ191, VVJ192, VVJ193, VVJ194, VVJ195, VVJ196, VVJ197, VVJ198, VVJ199, VVJ200

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
    2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Gingerwen VH17-017-0287 
    3. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini 
    4. Pierre (VRL-10531) - Ghita van Khim VH18-040-0023 
    5. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Grendel VH18-017-0217 
    6. V. Penrose (VRL-14429) - Ivyhill Amaryllis VH16-104-0021
    7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
    8. Sorel (VRL-00884) - Härdellin Ibiza VH16-017-0565
    9. Pierre (VRL-10531) - Mini-Ukko VH15-018-1333
    10. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Scyrilla VH18-017-0207
    11. JP (VRL-01948) - Hollymoss Calvin
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
    13. Miia Maria (VRL-10382) - Girl Scout Cookie VH17-017-0321
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Affekti
    15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
    16. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    17. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Wiikarin Maine VH16-018-1198
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
    20. V. Penrose (VRL-14429) - Etheldred GW VH17-104-0014
    21. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red
    22. sarqquu (VRL-04374) - Coconut Coffee SBS VH17-017-0067
    23. Miia Maria (VRL-10382) - I Just Canterlot VH17-017-0320
    24. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
    25. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212
    26. Miia Maria (VRL-10382) - Huovilan Hurricane VH17-017-0327
    27. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Candy Dust VH18-017-0184
    28. Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621
    29. Viveka (VRL-14534) - Liljan Lumikuu VH18-018-0629
    30. V. Penrose (VRL-14429) - Lord Ramsey VH17-104-0003 
    
    
    Luokka 2, Noviisi kestävyyskoe yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. sarqquu (VRL-04374) - Coconut Coffee SBS VH17-017-0067 
    2. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Lancelot VH17-104-0016 
    3. V. Penrose (VRL-14429) - Drewdrake Driscoll VH16-104-0018 
    4. Sorel (VRL-00884) - Härdellin Ibiza VH16-017-0565 
    5. JP (VRL-01948) - Huovilan Elegia 
    6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena VH18-018-1182
    7. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Candy Dust VH18-017-0184
    9. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Grendel VH18-017-0217
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lapinvuokko VH18-018-0383
    11. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
    12. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212
    13. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Wiikarin Maine VH16-018-1198
    14. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Reid VH18-104-0003
    15. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
    16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Gingerwen VH17-017-0287
    17. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Sikli
    18. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    19. Miia Maria (VRL-10382) - I Just Canterlot VH17-017-0320
    20. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof
    21. Miia Maria (VRL-10382) - Girl Scout Cookie VH17-017-0321
    22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
    23. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Scyrilla VH18-017-0207
    24. Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621
    25. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Almond Crush
    26. Miia Maria (VRL-10382) - Huovilan Hurricane VH17-017-0327
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
    28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kiss-Kiss
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
    30. Sorel (VRL-00884) - Psycho Spyro
    
    
    Luokka 3, Vaativa koulukoe yksilövaljakko ( osallistujaa)
    
    
    
    Luokka 4, Vaativa tarkkuuskoe yksilövaljakko ( osallistujaa)
    
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable