Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 05.03.2016 , VIP 01.03.2016
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua kaikkiin rodulleen avoimiin luokkiin, mutta vain kerran yhteen luokkaan ja vain yhteen saddle seat ryhmään

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter ARJ005-010
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • ARJ:n alaiset askellajikisat

    05.03.2016

    Luokat

    Islanninhevoset:
    1. Töltti T.1 (20/30 os) TT
    2. 4-käynti V.1 (17/30 os) TT
    3. 5-käynti F.1 (14/30 os) TT
    4. Passikoe PP.1 (14/30 os) TT

    Saddle seat:
    5. Classic pleasure (10/30 os) TT
    6. Classic pleasure driving (12/30 os) TT
    7. Classic country combination (10/30 os) TT
    8. English pleasure (12/30 os) TT
    9. English pleasure driving (15/30 os) TT
    10. English combination (11/30 os) TT

    Muut:
    11. 3-käynti (11/30 os) TT
    12. Foxtrot (07/30 os) TT

    Päivitetty klo 10.45, 2. maaliskuuta 2016

    Kisasarjan muut kutsut

    ARJ005, ARJ006, ARJ007, ARJ008, ARJ009, ARJ010

    Osallistujat

    Luokka 1, Töltti T.1 (20 osallistujaa)
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Vindsvöl frá Álfhólar VH14-030-0088 
    2. Pierre (VRL-10531) - Dórothea frá Svartur VH15-030-0020 
    3. Tinúvel (VRL-05594) - Della frá Daydream VH15-030-0046 
    4. Emma P. (VRL-06525) - Fála frá Brivey VH15-030-0148 
    5. Alexandra (VRL-12884) - Gjóla frá Aurinkoinen VH14-030-0090
    6. Alexandra (VRL-12884) - Eldey frá Hallgrímur VH15-030-0043
    7. Orion (VRL-14256) - Gletta frá Navilo VH14-030-0056
    8. Orion (VRL-14256) - Erla frá Elfendur VH13-030-0105
    9. Break (VRL-05810) – Eldur
    10. Pooka (VRL-06083) - Rimmugýgyr frá Jón VH16-030-0005
    11. Maitaip (VRL-10990) - Finndķs frį Vanda Vanda VH15-030-0102
    12. Tinúvel (VRL-05594) - Rella frá Peikonjoki VH12-030-0058
    13. Maitaip (VRL-10990) - Saga frį Vanda VH15-030-0103
    14. Otterley (VRL-12757) - Bangsi frá Syndur
    15. Orion (VRL-14256) - Álfröđull frá Claridge VH13-030-0120
    16. Emma P. (VRL-06525) - Rún frá Ponipallero VH15-030-0147
    17. Pierre (VRL-10531) - Náttúlfur frá Starri VH15-030-0019
    18. Maitaip (VRL-10990) - Krummi frį Hvķta VH15-030-0125
    19. Tinúvel (VRL-05594) - Kolbrá frá Daydream VH13-030-0048
    20. Pierre (VRL-10531) - Sigurlín frá Thór VH15-030-0021 
    
    
    Luokka 2, 4-käynti V.1 (17 osallistujaa)
    1. Maitaip (VRL-10990) - Krummi frį Hvķta VH15-030-0125
    2. Tinúvel (VRL-05594) - Della frá Daydream VH15-030-0046 
    3. Pierre (VRL-10531) - Sigjón frá Svartur VH15-030-0018 
    4. Tinúvel (VRL-05594) - Rella frá Peikonjoki VH12-030-0058 
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Vindsvöl frá Álfhólar VH14-030-0088
    6. Maitaip (VRL-10990) - Saga frį Vanda VH15-030-0103
    7. Pierre (VRL-10531) - Náttúlfur frá Starri VH15-030-0019
    8. Maitaip (VRL-10990) - Finndķs frį Vanda Vanda VH15-030-0102
    9. Emma P. (VRL-06525) - Fála frá Brivey VH15-030-0148
    10. Tinúvel (VRL-05594) - Kolbrá frá Daydream VH13-030-0048
    11. Pierre (VRL-10531) - Dórothea frá Svartur VH15-030-0020
    12. Otterley (VRL-12757) - Bangsi frá Syndur
    13. Emma P. (VRL-06525) - Rún frá Ponipallero VH15-030-0147
    14. Pooka (VRL-06083) - Rimmugýgyr frá Jón VH16-030-0005
    15. Orion (VRL-14256) - Gletta frá Navilo VH14-030-0056
    16. Orion (VRL-14256) - Erla frá Elfendur VH13-030-0105
    17. Orion (VRL-14256) - Álfröđull frá Claridge VH13-030-0120 
    
    
    Luokka 3, 5-käynti F.1 (14 osallistujaa)
    1. Maitaip (VRL-10990) - Tandri frį Vanda VH15-030-0067 
    2. Otterley (VRL-12757) - Bangsi frá Syndur 
    3. Emma P. (VRL-06525) - Rún frá Ponipallero VH15-030-0147 
    4. Pierre (VRL-10531) - Sigurlín frá Thór VH15-030-0021
    5. Tinúvel (VRL-05594) - Skupla frá Daydream VH15-030-0137
    6. Pierre (VRL-10531) - Galsi frá Kalskag VH15-030-0009
    7. Pierre (VRL-10531) - Sigjón frá Svartur VH15-030-0018
    8. Break (VRL-05810) – Eldur
    9. Orion (VRL-14256) - Álfröđull frá Claridge VH13-030-0120
    10. Maitaip (VRL-10990) - Ragnar frį Vanda VH15-030-0096
    11. Maitaip (VRL-10990) - Eirfinna frį Žjórsį VH15-030-0126
    12. Emma P. (VRL-06525) - Fála frá Brivey VH15-030-0148
    13. Pooka (VRL-06083) - Rimmugýgyr frá Jón VH16-030-0005
    14. Orion (VRL-14256) - Gletta frá Navilo VH14-030-0056 
    
    
    Luokka 4, Passikoe PP.1 (14 osallistujaa)
    1. Orion (VRL-14256) - Gletta frá Navilo VH14-030-0056 
    2. Maitaip (VRL-10990) - Ragnar frį Vanda VH15-030-0096 
    3. Pierre (VRL-10531) - Galsi frá Kalskag VH15-030-0009 
    4. Maitaip (VRL-10990) - Tandri frį Vanda VH15-030-0067
    5. Pooka (VRL-06083) - Rimmugýgyr frá Jón VH16-030-0005
    6. Otterley (VRL-12757) - Bangsi frá Syndur
    7. Tinúvel (VRL-05594) - Skupla frá Daydream VH15-030-0137
    8. Pierre (VRL-10531) - Sigurlín frá Thór VH15-030-0021
    9. Maitaip (VRL-10990) - Eirfinna frį Žjórsį VH15-030-0126
    10. Break (VRL-05810) – Eldur
    11. Orion (VRL-14256) - Álfröđull frá Claridge VH13-030-0120
    12. Pierre (VRL-10531) - Sigjón frá Svartur VH15-030-0018
    13. Emma P. (VRL-06525) - Fála frá Brivey VH15-030-0148
    14. Emma P. (VRL-06525) - Rún frá Ponipallero VH15-030-0147
    
    
    Luokka 5, Classic pleasure (10 osallistujaa)
    1. Calla (VRL-11247) - Ima Pure Maniac VH15-016-0060 
    2. Pierre (VRL-10531) - AWA Rahele 
    3. Calla (VRL-11247) - Just Like A Samba VH15-016-0066
    4. Calla (VRL-11247) - Trying To Sabotage VH15-016-0061
    5. Tinúvel (VRL-05594) - DD Kidagakash VH15-244-0004
    6. Pierre (VRL-10531) - Conztanza
    7. Break (VRL-05810) - Oldsfell's Foxberry Fields VH14-019-0047
    8. Break (VRL-05810) - Hazard's Coral Beauty
    9. Pierre (VRL-10531) - Vivace
    10. Break (VRL-05810) - Ramya Troubles VH14-019-0042 
    
    
    Luokka 6, Classic pleasure driving (12 osallistujaa)
    1. Break (VRL-05810) - Ramya Troubles VH14-019-0042 
    2. Break (VRL-05810) - Hazard's Coral Beauty 
    3. Tinúvel (VRL-05594) - DD Kidagakash VH15-244-0004 
    4. Calla (VRL-11247) - Just Like A Samba VH15-016-0066
    5. Calla (VRL-11247) - Trying To Sabotage VH15-016-0061
    6. Break (VRL-05810) - Oldsfell's Foxberry Fields VH14-019-0047
    7. Pierre (VRL-10531) - Vivace
    8. Calla (VRL-11247) - Ima Pure Maniac VH15-016-0060
    9. Pierre (VRL-10531) - Conztanza
    10. Pierre (VRL-10531) - AWA Rahele
    11. mori-mori (VRL-11325) - Bahere Og L'amour
    12. mori-mori (VRL-11325) - Escaville Slim n Shady 
    
    
    Luokka 7, Classic country combination (10 osallistujaa)
    1. Tinúvel (VRL-05594) - DD Kidagakash VH15-244-0004 
    2. Pierre (VRL-10531) - Conztanza 
    3. Calla (VRL-11247) - Trying To Sabotage VH15-016-0061 
    4. Calla (VRL-11247) - Ima Pure Maniac VH15-016-0060
    5. Break (VRL-05810) - Oldsfell's Foxberry Fields VH14-019-0047
    6. Break (VRL-05810) - Ramya Troubles VH14-019-0042
    7. Pierre (VRL-10531) - Vivace
    8. Calla (VRL-11247) - Just Like A Samba VH15-016-0066
    9. Pierre (VRL-10531) - AWA Rahele
    10. Break (VRL-05810) - Hazard's Coral Beauty 
    
    
    Luokka 8, English pleasure (12 osallistujaa)
    1. Break (VRL-05810) - Calfuray Nur VH12-003-0483 
    2. Tinúvel (VRL-05594) - Ramya Pleasance 
    3. Calla (VRL-11247) - HWA Crimson Flame VH15-016-0062 
    4. Tinúvel (VRL-05594) - Ramya Paxter
    5. Emma P. (VRL-06525) - RWR Calcifer ox VH15-003-0030
    6. Pierre (VRL-10531) - Rhapsody
    7. Tinúvel (VRL-05594) - Ramya Xerxes
    8. Calla (VRL-11247) - HWA Serpentine Splendor VH15-016-0068
    9. Break (VRL-05810) - Ramya Takoda VH13-016-0049
    10. Pierre (VRL-10531) - Magnum
    11. Break (VRL-05810) - HWA Acid Wolfpack
    12. Calla (VRL-11247) - RWR Foxy Texas VH15-016-0063 
    
    
    Luokka 9, English pleasure driving (15 osallistujaa)
    1. Calla (VRL-11247) - HWA Crimson Flame VH15-016-0062 
    2. mori-mori (VRL-11325) - Fitzback February Air 
    3. Break (VRL-05810) - HWA Acid Wolfpack 
    4. Tinúvel (VRL-05594) - Apollo 5594 VH15-019-0028
    5. Ireth (VRL-03777) - Rainmaker Every Silver Lining VH15-177-0048
    6. Break (VRL-05810) - Ramya Takoda VH13-016-0049
    7. Tinúvel (VRL-05594) - DD Nerissa VH14-019-0044
    8. Ireth (VRL-03777) - Rainmaker Little Chino VH15-177-0047
    9. mori-mori (VRL-11325) - Calhoun Casino Classics
    10. Calla (VRL-11247) - RWR Foxy Texas VH15-016-0063
    11. Break (VRL-05810) - Calfuray Nur VH12-003-0483
    12. Tinúvel (VRL-05594) - Nefertiti 5594 VH15-019-0027
    13. Calla (VRL-11247) - HWA Serpentine Splendor VH15-016-0068
    14. Pierre (VRL-10531) - Rhapsody
    15. Pierre (VRL-10531) - Magnum 
    
    
    Luokka 10, English combination (11 osallistujaa)
    1. Calla (VRL-11247) - HWA Crimson Flame VH15-016-0062 
    2. Tinúvel (VRL-05594) - Ramya Xerxes 
    3. Break (VRL-05810) - HWA Acid Wolfpack 
    4. Pierre (VRL-10531) - Rhapsody
    5. Tinúvel (VRL-05594) - Copperfox VH15-059-0030
    6. Break (VRL-05810) - Calfuray Nur VH12-003-0483
    7. Calla (VRL-11247) - RWR Foxy Texas VH15-016-0063
    8. Pierre (VRL-10531) - Magnum
    9. Break (VRL-05810) - Ramya Takoda VH13-016-0049
    10. Calla (VRL-11247) - HWA Serpentine Splendor VH15-016-0068
    11. Tinúvel (VRL-05594) - Ramya Pleasance 
    
    
    Luokka 11, 3-käynti (11 osallistujaa)
    1. Tinúvel (VRL-05594) - Megamind 5594 VH14-072-0005
    2. Pierre (VRL-10531) - Tiago VH14-082-0011 
    3. Pierre (VRL-10531) - Ranjeev 
    4. Juco (VRL-10957) - Zihrana VH15-050-0017
    5. Tinúvel (VRL-05594) - Mind Blower 5594 VH13-072-0008
    6. Break (VRL-05810) - RWR Tacoma Stars
    7. Break (VRL-05810) - Cryboy RDN VH14-072-0004
    8. Break (VRL-05810) - Shadowdancer 5594
    9. Juco (VRL-10957) - Qavuarad VH15-050-0012
    10. Juco (VRL-10957) - Ratratan VH15-050-0018
    11. Pierre (VRL-10531) - Yankee Kid 
    
    
    Luokka 12, Foxtrot (7 osallistujaa)
    1. Break (VRL-05810) - Shadowdancer 5594 
    2. Pierre (VRL-10531) - Vanadium VI 
    3. Tinúvel (VRL-05594) - Megamind 5594 VH14-072-0005
    4. Pierre (VRL-10531) - Yankee Kid
    5. Break (VRL-05810) - RWR Tacoma Stars
    6. Break (VRL-05810) - Cryboy RDN VH14-072-0004
    7. Tinúvel (VRL-05594) - Mind Blower 5594 VH13-072-0008 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable