Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 30.07.2015, VIP 23.07.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter ERJ351-360
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • ERJ:n alaiset estekisat

    30.07.2015

    Luokat

    1. 80cm (30/30 os) TT
    2. 90cm (30/30 os) TT
    3. 100cm (30/30 os) TT
    4. 110cm (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.22, 21. heinäkuuta 2015

    Kisasarjan muut kutsut

    ERJ361, ERJ362, ERJ363, ERJ364, ERJ365, ERJ366, ERJ367, ERJ368, ERJ369, ERJ370, ERJ371, ERJ372, ERJ373, ERJ374, ERJ375, ERJ376, ERJ377, ERJ378, ERJ379, ERJ380, ERJ381, ERJ382, ERJ383, ERJ384, ERJ385, ERJ386, ERJ387, ERJ388, ERJ389, ERJ390

    Osallistujat

    Luokka 1, 80cm (30 osallistujaa)
    1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Aamutuima VH13-018-0928 
    2. Iida (VRL-12244) - Suims Sealbhóir VH14-036-0019 
    3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Padraigin VH14-036-0007 
    4. Sussu (VRL-12636) - Lumetorm LM VH15-060-0007 
    5. Satu (VRL-12808) - Usvatar HIP VH13-018-0676 
    6. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623
    7. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Tuhla VH14-018-1673
    8. Pierre (VRL-10531) - Huimatuuli
    9. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
    10. Creimeide (VRL-06904) - Cjansson Larsson Wyr
    11. Sachiyo (VRL-11290) - Rätvänän Jukuri VH15-018-1279
    12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Veriveli VH13-018-0936
    13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Adalard Kirwyn VH14-036-0018
    14. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Isla VH15-018-0852
    15. Satu (VRL-12808) - Sadan Harmokas VH15-018-1286
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Seiloriina VH15-018-1096
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ukonilma VH14-018-1976
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Paroni VH15-018-1100
    19. Yogi (VRL-00072) - Lakean Nuokku-Talvikki VH11-018-1215
    20. allu (VRL-11701) - Llowfarm Delilah
    21. allu (VRL-11701) - Meadow's Dandelion
    22. Naxu (VRL-12320) - Derian Aimee VH14-061-0093
    23. Naxu (VRL-12320) - Geometry Dash VH15-024-0001
    24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Manuel VH13-018-0940
    25. Milja (VRL-00692) - Vaniman Timena VH15-018-0116
    26. Pierre (VRL-10531) - Fokkeri
    27. Sussu (VRL-12636) - Tihutyön Preeria
    28. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Suvipuuha
    29. Sussu (VRL-12636) - Sanjana VH14-050-0016
    30. Pierre (VRL-10531) - Tervatti 
    
    
    Luokka 2, 90cm (30 osallistujaa)
    1. Milja (VRL-00692) - Moon Rosmari VH15-018-0741 
    2. Sussu (VRL-12636) - Voiliekki VH14-018-0821 
    3. Pierre (VRL-10531) - Tervatti 
    4. Sachiyo (VRL-11290) - Ventoksen Elegia VH15-018-0847 
    5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Paisley VH15-036-0007 
    6. Naxu (VRL-12320) - Geometry Dash VH15-024-0001
    7. Pierre (VRL-10531) - Huvin Elmeri
    8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raghnall VH15-036-0003
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Lenni VH15-018-0789
    10. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132
    11. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Kosto VH14-018-0411
    12. Satu (VRL-12808) - Sadan Soma
    13. allu (VRL-11701) - Cloudpaw Eowyn
    14. Augusta (VRL-13964) - Nimetön Veijari
    15. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Samueeli VH15-018-0898
    16. allu (VRL-11701) - Llangabby Marilyn
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Tunturipiippo VH15-018-1257
    18. Julia (VRL-11303) - Kayleigh VH15-025-0014
    19. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Isla VH15-018-0852
    20. Pierre (VRL-10531) - Jahtivahti
    21. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kipakka VH13-018-0937
    22. Sussu (VRL-12636) - Tove LM
    23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Bairrfhionn VH15-036-0004
    24. allu (VRL-11701) - LCA Superhero
    25. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
    26. annika n (VRL-10352) - Luutnantti
    27. Yogi (VRL-00072) - Lakean Nuokku-Talvikki VH11-018-1215
    28. Naxu (VRL-12320) - Derian Aimee VH14-061-0093
    29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hulda VH13-018-0941
    30. Creimeide (VRL-06904) - Cjansson Larsson Wyr
    
    
    Luokka 3, 100cm (30 osallistujaa)
    1. Iida (VRL-12244) - Farbranch Luiseah VH15-036-0015 
    2. allu (VRL-11701) - Llangabby Marilyn 
    3. Satu (VRL-12808) - Kultasieni 
    4. Naxu (VRL-12320) - Mörkövaaran Tekila VH15-018-1384 
    5. Naxu (VRL-12320) - Lumivuon Ranyafëaner VH14-029-0007 
    6. Iida (VRL-12244) - Séarlait VH14-036-0008
    7. Naxu (VRL-12320) - Moon Booris VH14-018-0854
    8. annika n (VRL-10352) - Rokkenrollii
    9. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
    10. Iida (VRL-12244) - Bailando VH14-069-0013
    11. reibili (VRL-10965) - Vennamon Nova VH15-018-1419
    12. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Urho
    13. Sussu (VRL-12636) - Cerran Tulisieni
    14. Pierre (VRL-10531) - Tilsitti
    15. Satu (VRL-12808) - Sadan Häikäs VH15-018-1287
    16. Sachiyo (VRL-11290) - Vennamon Taikadei VH15-018-0891
    17. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Samueeli VH15-018-0898
    18. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
    19. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko VH15-018-0882
    20. Wilhood (VRL-00201) - Kuuralehdon Lisette VH15-018-1074
    21. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys VH15-018-0884
    22. Sachiyo (VRL-11290) - Murroksen Yanessa VH15-018-0682
    23. Steffy (VRL-13016) - Brynhild Bjelle VH15-053-0028
    24. annika n (VRL-10352) - Luutnantti
    25. Augusta (VRL-13964) - Nimetön Veijari
    26. Pierre (VRL-10531) - Jahtivahti
    27. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni
    28. Wilhood (VRL-00201) - Turmeltajan Kujento VH15-018-1088
    29. annika n (VRL-10352) - Maljan Murtokohta
    30. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu 
    
    
    Luokka 4, 110cm (30 osallistujaa)
    1. Yogi (VRL-00072) - Suprant Azalea VH14-031-0518 
    2. Wilhood (VRL-00201) - Turmeltajan Kujento VH15-018-1088 
    3. Naxu (VRL-12320) - Mörkövaaran Tekila VH15-018-1384 
    4. annika n (VRL-10352) - Maljan Murtokohta 
    5. reibili (VRL-10965) - Duanin Hattutemppu VH13-018-0291 
    6. Kira (VRL-13534) - Fifth Brave Heart
    7. Kira (VRL-13534) - Hässleholm Milton VH15-029-0388
    8. Pierre (VRL-10531) - Tilsitti
    9. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
    10. reibili (VRL-10965) - Stinkin' Vegas LAC
    11. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Untamo VH15-018-1080
    12. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
    13. Satu (VRL-12808) - Kisälli VH15-018-0676
    14. Satu (VRL-12808) - P.O. Rajaruhtinas VH13-018-0452
    15. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
    16. Wilhood (VRL-00201) - Söpö-Nuuti VH15-018-1359
    17. annika n (VRL-10352) - Rokkenrollii
    18. Naxu (VRL-12320) - Moon Booris VH14-018-0854
    19. Sussu (VRL-12636) - Metsälammen Untuvapilvi
    20. Sachiyo (VRL-11290) - Turmeltajan Malvina VH15-018-1073
    21. Pierre (VRL-10531) - Jahdin Ilotar
    22. Sussu (VRL-12636) - Sarastus
    23. Naxu (VRL-12320) - Lumivuon Ranyafëaner VH14-029-0007
    24. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Merlin VH15-018-1437
    25. Wilhood (VRL-00201) - Kuuralehdon Lisette VH15-018-1074
    26. Yogi (VRL-00072) - Imaginea Solo
    27. Yogi (VRL-00072) - Thai Mangosteen Solo VH15-031-0285
    28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Ulícia VH15-036-0005
    29. Kira (VRL-13534) - Breezy Mollie VH14-029-0534
    30. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable