Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 08.08.2015, VIP 23.07.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter ERJ351-360
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • ERJ:n alaiset estekisat

    08.08.2015

    Luokat

    1. 80cm (30/30 os) TT
    2. 90cm (30/30 os) TT
    3. 100cm (30/30 os) TT
    4. 110cm (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.22, 21. heinäkuuta 2015

    Kisasarjan muut kutsut

    ERJ361, ERJ362, ERJ363, ERJ364, ERJ365, ERJ366, ERJ367, ERJ368, ERJ369, ERJ370, ERJ371, ERJ372, ERJ373, ERJ374, ERJ375, ERJ376, ERJ377, ERJ378, ERJ379, ERJ380, ERJ381, ERJ382, ERJ383, ERJ384, ERJ385, ERJ386, ERJ387, ERJ388, ERJ389, ERJ390

    Osallistujat

    Luokka 1, 80cm (30 osallistujaa)
    1. Naxu (VRL-12320) - Derian Aimee VH14-061-0093 
    2. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Isla VH15-018-0852 
    3. Sachiyo (VRL-11290) - Rätvänän Jukuri VH15-018-1279 
    4. allu (VRL-11701) - Llowfarm Delilah 
    5. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623 
    6. Sussu (VRL-12636) - Lumetorm LM VH15-060-0007
    7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Manuel VH13-018-0940
    8. Satu (VRL-12808) - Sadan Harmokas VH15-018-1286
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Seiloriina VH15-018-1096
    10. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Tuhla VH14-018-1673
    11. Melina (VRL-11408) - Runon Paroni VH15-018-1100
    12. Creimeide (VRL-06904) - Cjansson Larsson Wyr
    13. Naxu (VRL-12320) - Geometry Dash VH15-024-0001
    14. Sussu (VRL-12636) - Tihutyön Preeria
    15. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Suvipuuha
    16. Milja (VRL-00692) - Vaniman Timena VH15-018-0116
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ukonilma VH14-018-1976
    18. allu (VRL-11701) - Meadow's Dandelion
    19. Sussu (VRL-12636) - Sanjana VH14-050-0016
    20. Pierre (VRL-10531) - Fokkeri
    21. Pierre (VRL-10531) - Huimatuuli
    22. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
    23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Padraigin VH14-036-0007
    24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Veriveli VH13-018-0936
    25. Yogi (VRL-00072) - Lakean Nuokku-Talvikki VH11-018-1215
    26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Aamutuima VH13-018-0928
    27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Adalard Kirwyn VH14-036-0018
    28. Satu (VRL-12808) - Usvatar HIP VH13-018-0676
    29. Iida (VRL-12244) - Suims Sealbhóir VH14-036-0019
    30. Pierre (VRL-10531) - Tervatti 
    
    
    Luokka 2, 90cm (30 osallistujaa)
    1. Sachiyo (VRL-11290) - Ventoksen Elegia VH15-018-0847 
    2. Satu (VRL-12808) - Sadan Soma 
    3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Paisley VH15-036-0007 
    4. Milja (VRL-00692) - Moon Rosmari VH15-018-0741 
    5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Bairrfhionn VH15-036-0004 
    6. Julia (VRL-11303) - Kayleigh VH15-025-0014
    7. allu (VRL-11701) - LCA Superhero
    8. Pierre (VRL-10531) - Huvin Elmeri
    9. Sussu (VRL-12636) - Tove LM
    10. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132
    11. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Samueeli VH15-018-0898
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Tunturipiippo VH15-018-1257
    13. Yogi (VRL-00072) - Lakean Nuokku-Talvikki VH11-018-1215
    14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raghnall VH15-036-0003
    15. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hulda VH13-018-0941
    16. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Isla VH15-018-0852
    17. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Kosto VH14-018-0411
    18. Pierre (VRL-10531) - Jahtivahti
    19. Naxu (VRL-12320) - Geometry Dash VH15-024-0001
    20. Melina (VRL-11408) - Runon Lenni VH15-018-0789
    21. annika n (VRL-10352) - Luutnantti
    22. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
    23. Pierre (VRL-10531) - Tervatti
    24. allu (VRL-11701) - Llangabby Marilyn
    25. allu (VRL-11701) - Cloudpaw Eowyn
    26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kipakka VH13-018-0937
    27. Creimeide (VRL-06904) - Cjansson Larsson Wyr
    28. Naxu (VRL-12320) - Derian Aimee VH14-061-0093
    29. Augusta (VRL-13964) - Nimetön Veijari
    30. Sussu (VRL-12636) - Voiliekki VH14-018-0821 
    
    
    Luokka 3, 100cm (30 osallistujaa)
    1. Satu (VRL-12808) - Kultasieni 
    2. Pierre (VRL-10531) - Tilsitti 
    3. Iida (VRL-12244) - Séarlait VH14-036-0008 
    4. Wilhood (VRL-00201) - Kuuralehdon Lisette VH15-018-1074 
    5. Satu (VRL-12808) - Sadan Häikäs VH15-018-1287 
    6. Wilhood (VRL-00201) - Turmeltajan Kujento VH15-018-1088
    7. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Samueeli VH15-018-0898
    8. Sussu (VRL-12636) - Cerran Tulisieni
    9. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Urho
    10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Luiseah VH15-036-0015
    11. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
    12. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys VH15-018-0884
    13. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko VH15-018-0882
    14. Naxu (VRL-12320) - Lumivuon Ranyafëaner VH14-029-0007
    15. allu (VRL-11701) - Llangabby Marilyn
    16. annika n (VRL-10352) - Rokkenrollii
    17. Steffy (VRL-13016) - Brynhild Bjelle VH15-053-0028
    18. Sachiyo (VRL-11290) - Murroksen Yanessa VH15-018-0682
    19. Naxu (VRL-12320) - Mörkövaaran Tekila VH15-018-1384
    20. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
    21. Pierre (VRL-10531) - Jahtivahti
    22. annika n (VRL-10352) - Luutnantti
    23. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni
    24. Sachiyo (VRL-11290) - Vennamon Taikadei VH15-018-0891
    25. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
    26. annika n (VRL-10352) - Maljan Murtokohta
    27. reibili (VRL-10965) - Vennamon Nova VH15-018-1419
    28. Augusta (VRL-13964) - Nimetön Veijari
    29. Naxu (VRL-12320) - Moon Booris VH14-018-0854
    30. Iida (VRL-12244) - Bailando VH14-069-0013 
    
    
    Luokka 4, 110cm (30 osallistujaa)
    1. Wilhood (VRL-00201) - Turmeltajan Kujento VH15-018-1088 
    2. Yogi (VRL-00072) - Suprant Azalea VH14-031-0518 
    3. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra 
    4. Naxu (VRL-12320) - Lumivuon Ranyafëaner VH14-029-0007 
    5. Kira (VRL-13534) - Breezy Mollie VH14-029-0534 
    6. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Merlin VH15-018-1437
    7. Pierre (VRL-10531) - Tilsitti
    8. reibili (VRL-10965) - Duanin Hattutemppu VH13-018-0291
    9. Sachiyo (VRL-11290) - Turmeltajan Malvina VH15-018-1073
    10. Satu (VRL-12808) - P.O. Rajaruhtinas VH13-018-0452
    11. Wilhood (VRL-00201) - Kuuralehdon Lisette VH15-018-1074
    12. reibili (VRL-10965) - Stinkin' Vegas LAC
    13. Sussu (VRL-12636) - Metsälammen Untuvapilvi
    14. Sussu (VRL-12636) - Sarastus
    15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Ulícia VH15-036-0005
    16. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
    17. Naxu (VRL-12320) - Mörkövaaran Tekila VH15-018-1384
    18. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni
    19. annika n (VRL-10352) - Maljan Murtokohta
    20. Satu (VRL-12808) - Kisälli VH15-018-0676
    21. Naxu (VRL-12320) - Moon Booris VH14-018-0854
    22. Yogi (VRL-00072) - Imaginea Solo
    23. Pierre (VRL-10531) - Jahdin Ilotar
    24. Yogi (VRL-00072) - Thai Mangosteen Solo VH15-031-0285
    25. Kira (VRL-13534) - Hässleholm Milton VH15-029-0388
    26. Wilhood (VRL-00201) - Söpö-Nuuti VH15-018-1359
    27. Kira (VRL-13534) - Fifth Brave Heart
    28. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
    29. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Untamo VH15-018-1080
    30. annika n (VRL-10352) - Rokkenrollii 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable