Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 09.08.2015, VIP 23.07.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter ERJ351-360
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • ERJ:n alaiset estekisat

    09.08.2015

    Luokat

    1. 80cm (30/30 os) TT
    2. 90cm (30/30 os) TT
    3. 100cm (30/30 os) TT
    4. 110cm (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.22, 21. heinäkuuta 2015

    Kisasarjan muut kutsut

    ERJ361, ERJ362, ERJ363, ERJ364, ERJ365, ERJ366, ERJ367, ERJ368, ERJ369, ERJ370, ERJ371, ERJ372, ERJ373, ERJ374, ERJ375, ERJ376, ERJ377, ERJ378, ERJ379, ERJ380, ERJ381, ERJ382, ERJ383, ERJ384, ERJ385, ERJ386, ERJ387, ERJ388, ERJ389, ERJ390

    Osallistujat

    Luokka 1, 80cm (30 osallistujaa)
    1. Satu (VRL-12808) - Sadan Harmokas VH15-018-1286 
    2. Yogi (VRL-00072) - Lakean Nuokku-Talvikki VH11-018-1215 
    3. Sussu (VRL-12636) - Lumetorm LM VH15-060-0007 
    4. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Suvipuuha 
    5. Melina (VRL-11408) - Runon Seiloriina VH15-018-1096 
    6. Pierre (VRL-10531) - Tervatti
    7. Pierre (VRL-10531) - Fokkeri
    8. Pierre (VRL-10531) - Huimatuuli
    9. allu (VRL-11701) - Llowfarm Delilah
    10. Sussu (VRL-12636) - Tihutyön Preeria
    11. Naxu (VRL-12320) - Derian Aimee VH14-061-0093
    12. Iida (VRL-12244) - Farbranch Adalard Kirwyn VH14-036-0018
    13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Padraigin VH14-036-0007
    14. Sussu (VRL-12636) - Sanjana VH14-050-0016
    15. Sorel (VRL-00884) - Huvin Aamutuima VH13-018-0928
    16. Naxu (VRL-12320) - Geometry Dash VH15-024-0001
    17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Manuel VH13-018-0940
    18. allu (VRL-11701) - Meadow's Dandelion
    19. Milja (VRL-00692) - Vaniman Timena VH15-018-0116
    20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Veriveli VH13-018-0936
    21. Creimeide (VRL-06904) - Cjansson Larsson Wyr
    22. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Tuhla VH14-018-1673
    23. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623
    24. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Isla VH15-018-0852
    25. Satu (VRL-12808) - Usvatar HIP VH13-018-0676
    26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ukonilma VH14-018-1976
    27. Melina (VRL-11408) - Runon Paroni VH15-018-1100
    28. Iida (VRL-12244) - Suims Sealbhóir VH14-036-0019
    29. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
    30. Sachiyo (VRL-11290) - Rätvänän Jukuri VH15-018-1279 
    
    
    Luokka 2, 90cm (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Huvin Elmeri 
    2. Sussu (VRL-12636) - Tove LM 
    3. Sachiyo (VRL-11290) - Ventoksen Elegia VH15-018-0847 
    4. Sussu (VRL-12636) - Voiliekki VH14-018-0821 
    5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Paisley VH15-036-0007 
    6. Milja (VRL-00692) - Moon Rosmari VH15-018-0741
    7. Naxu (VRL-12320) - Geometry Dash VH15-024-0001
    8. Naxu (VRL-12320) - Derian Aimee VH14-061-0093
    9. allu (VRL-11701) - LCA Superhero
    10. Sachiyo (VRL-11290) - Napenteri VH15-018-0982
    11. allu (VRL-11701) - Cloudpaw Eowyn
    12. Creimeide (VRL-06904) - Cjansson Larsson Wyr
    13. allu (VRL-11701) - Llangabby Marilyn
    14. Pierre (VRL-10531) - Tervatti
    15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Bairrfhionn VH15-036-0004
    16. Pierre (VRL-10531) - Jahtivahti
    17. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Kosto VH14-018-0411
    18. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Samueeli VH15-018-0898
    19. Julia (VRL-11303) - Kayleigh VH15-025-0014
    20. Melina (VRL-11408) - Runon Lenni VH15-018-0789
    21. Yogi (VRL-00072) - Lakean Nuokku-Talvikki VH11-018-1215
    22. Augusta (VRL-13964) - Nimetön Veijari
    23. Satu (VRL-12808) - Sadan Soma
    24. annika n (VRL-10352) - Luutnantti
    25. Melina (VRL-11408) - Runon Tunturipiippo VH15-018-1257
    26. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132
    27. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Isla VH15-018-0852
    28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raghnall VH15-036-0003
    29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hulda VH13-018-0941
    30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kipakka VH13-018-0937
    
    
    Luokka 3, 100cm (30 osallistujaa)
    1. Naxu (VRL-12320) - Moon Booris VH14-018-0854 
    2. Steffy (VRL-13016) - Brynhild Bjelle VH15-053-0028 
    3. annika n (VRL-10352) - Rokkenrollii 
    4. Augusta (VRL-13964) - Nimetön Veijari
    5. annika n (VRL-10352) - Luutnantti 
    6. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko VH15-018-0882
    7. Sachiyo (VRL-11290) - Murroksen Yanessa VH15-018-0682
    8. Wilhood (VRL-00201) - Turmeltajan Kujento VH15-018-1088
    9. Satu (VRL-12808) - Kultasieni
    10. Wilhood (VRL-00201) - Kuuralehdon Lisette VH15-018-1074
    11. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
    12. Sussu (VRL-12636) - Cerran Tulisieni
    13. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys VH15-018-0884
    14. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
    15. reibili (VRL-10965) - Vennamon Nova VH15-018-1419
    16. allu (VRL-11701) - Llangabby Marilyn
    17. Naxu (VRL-12320) - Lumivuon Ranyafëaner VH14-029-0007
    18. Iida (VRL-12244) - Séarlait VH14-036-0008
    19. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Urho
    20. Pierre (VRL-10531) - Tilsitti
    21. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni
    22. Satu (VRL-12808) - Sadan Häikäs VH15-018-1287
    23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Luiseah VH15-036-0015
    24. Iida (VRL-12244) - Bailando VH14-069-0013
    25. annika n (VRL-10352) - Maljan Murtokohta
    26. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Samueeli VH15-018-0898
    27. Naxu (VRL-12320) - Mörkövaaran Tekila VH15-018-1384
    28. Pierre (VRL-10531) - Jahtivahti
    29. Sachiyo (VRL-11290) - Vennamon Taikadei VH15-018-0891
    30. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu 
    
    
    Luokka 4, 110cm (30 osallistujaa)
    1. annika n (VRL-10352) - Rokkenrollii 
    2. Yogi (VRL-00072) - Suprant Azalea VH14-031-0518 
    3. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Untamo VH15-018-1080 
    4. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Merlin VH15-018-1437 
    5. Wilhood (VRL-00201) - Kuuralehdon Lisette VH15-018-1074 
    6. Wilhood (VRL-00201) - Turmeltajan Kujento VH15-018-1088
    7. Satu (VRL-12808) - Kisälli VH15-018-0676
    8. Wilhood (VRL-00201) - Söpö-Nuuti VH15-018-1359
    9. Kira (VRL-13534) - Hässleholm Milton VH15-029-0388
    10. Naxu (VRL-12320) - Mörkövaaran Tekila VH15-018-1384
    11. Pierre (VRL-10531) - Jahdin Ilotar
    12. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
    13. Satu (VRL-12808) - P.O. Rajaruhtinas VH13-018-0452
    14. Kira (VRL-13534) - Fifth Brave Heart
    15. Naxu (VRL-12320) - Lumivuon Ranyafëaner VH14-029-0007
    16. Iida (VRL-12244) - Farbranch Ulícia VH15-036-0005
    17. Yogi (VRL-00072) - Thai Mangosteen Solo VH15-031-0285
    18. Pierre (VRL-10531) - Tilsitti
    19. Sachiyo (VRL-11290) - Turmeltajan Malvina VH15-018-1073
    20. reibili (VRL-10965) - Duanin Hattutemppu VH13-018-0291
    21. reibili (VRL-10965) - Stinkin' Vegas LAC
    22. annika n (VRL-10352) - Maljan Murtokohta
    23. Kira (VRL-13534) - Breezy Mollie VH14-029-0534
    24. Sachiyo (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
    25. Sussu (VRL-12636) - Metsälammen Untuvapilvi
    26. Fiona (VRL-08736) - Murheenkryyni
    27. Yogi (VRL-00072) - Imaginea Solo
    28. Sussu (VRL-12636) - Sarastus
    29. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
    30. Naxu (VRL-12320) - Moon Booris VH14-018-0854 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable