Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 20.09.2017, VIP 03.09.2017
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Priton Budyonnys Venäjä
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter ERJ566-580
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • ERJ:n alaiset estekisat

    20.09.2017

    Luokat

    1. 50-60cm (26/30 os) TT
    2. 70-80cm (29/30 os) TT
    3. 90cm (30/30 os) TT
    4. 100cm (30/30 os) TT
    5. 120cm (27/30 os) TT

    Päivitetty klo 17:29, 4. syyskuuta 2017

    Kisasarjan muut kutsut

    ERJ566, ERJ567, ERJ568, ERJ569, ERJ570, ERJ571, ERJ572, ERJ573, ERJ574, ERJ575, ERJ576, ERJ577, ERJ578, ERJ579, ERJ580

    Osallistujat

    Luokka 1, 50-60cm (26 osallistujaa)
    1. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
    2. Jannica (VRL-04799) - Splash of Keno VH11-197-0052 
    3. Vibaja (VRL-00727) - Machynlleth Bridie 
    4. Vibaja (VRL-00727) - Ragoh 
    5. miivi (VRL-13320) - Charleroi Ellie VH16-029-0222 
    6. Jannica (VRL-04799) - Little Luxuries Dawn VH13-026-0006
    7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
    8. Ireth (VRL-03777) - Addicted To You VH16-017-0055
    9. Vibaja (VRL-00727) - Ffestiniog Gwlithen
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
    11. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Grand Slam VH17-046-0035
    12. Desmi (VRL-14548) - Ebban Ivyll
    13. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Hulina VH15-017-0767
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Rory VH16-017-0157
    15. Desmi (VRL-14548) - Éowyn of Smithloch
    16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Strömsund VH17-018-0788
    17. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
    18. miivi (VRL-13320) - Natanel VH16-022-0095
    19. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
    20. HM (VRL-00096) - Wonkale
    21. Hapero (VRL-06115) - Derian Alvis VH17-053-0058
    22. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Hohtava
    23. miivi (VRL-13320) - Lykkelig Unto VH16-053-0137
    24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pilviharmikki
    25. Desmi (VRL-14548) - Mayhem Cathasach
    26. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Endless Thriller VH16-017-0120
    
    
    Luokka 2, 70-80cm (29 osallistujaa)
    1. Oresama (VRL-02753) - Aurelius 
    2. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
    3. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073 
    5. Vibaja (VRL-00727) - Aeronite 
    6. miivi (VRL-13320) - Magic Gold Captain
    7. Ireth (VRL-03777) - Réincarné ox VH13-003-0223
    8. Vibaja (VRL-00727) - Treant VH16-027-0030
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412
    10. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    11. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
    12. miivi (VRL-13320) - Totalisti
    13. Pierre (VRL-10531) - Helon Hehkuma
    14. Ireth (VRL-03777) - Blodeuyn VH15-024-0164
    15. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
    16. Hapero (VRL-06115) - Derian Alvis VH17-053-0058
    17. Vibaja (VRL-00727) - Wyrdhare
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Naskali VH15-018-1759
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Sumusaaren Pieneläin VH16-018-2743
    20. Pierre (VRL-10531) - Mye Chyperre Prime
    21. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch
    22. HM (VRL-00096) - Wonkale
    23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Unikaveri VH17-018-1378
    24. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Verna
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Kvikka
    26. miivi (VRL-13320) - Rapanapa
    27. HM (VRL-00096) - Kuunveli
    28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matilda
    29. Ireth (VRL-03777) - Gwyntog VH16-022-0027 
    
    
    Luokka 3, 90cm (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti 
    2. PJ (VRL-14469) - Tuuletar 
    3. Aino (VRL-14510) - Kaunon Surunalle VH17-018-0505 
    4. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Kirmaus 
    5. Vibaja (VRL-00727) - Mämmiwaahto 
    6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaukasus VH17-018-1263
    7. dookie (VRL-04373) - Koilahdus VH16-018-2789
    8. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
    9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Heros VH16-018-2803
    10. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    11. Vibaja (VRL-00727) - Eanverness Sprightly Maiden
    12. Ireth (VRL-03777) - Beawick Dierdre VH14-022-0134
    13. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Kinaasi VH16-018-2807
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    15. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
    16. miivi (VRL-13320) - Totalisti
    17. miivi (VRL-13320) - Rapanapa
    18. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultatähti VH17-018-0655
    19. miivi (VRL-13320) - Magic Gold Captain
    20. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
    21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
    22. Ireth (VRL-03777) - Kyrkujkaja Namys VH17-115-0012
    23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Unikaveri VH17-018-1378
    24. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Seren Clared
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    26. Ireth (VRL-03777) - DD Dabaraly VH14-001-0040
    27. dookie (VRL-04373) - Luuvitonen VH16-018-2414
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
    29. Desmi (VRL-14548) - Marcia of Smithloch
    30. Viveka (VRL-14534) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809 
    
    
    Luokka 4, 100cm (30 osallistujaa)
    1. Aino (VRL-14510) - Huomenhilperi VH17-018-0525 
    2. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Hatara VH17-018-0877 
    3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaukasus VH17-018-1263 
    4. PJ (VRL-14469) - Patamajuri 
    5. dookie (VRL-04373) - Villahaan Rupriina VH17-018-1338 
    6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kahviina VH16-018-1217
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    8. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
    9. PJ (VRL-14469) - Tuuletar
    10. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    11. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma
    12. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
    13. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    14. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Kirmaus
    15. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
    16. Desmi (VRL-14548) - Rasha of Smithloch
    17. miivi (VRL-13320) - Kaikki Kaikessa
    18. Vibaja (VRL-00727) - Thijmen VH16-040-0025
    19. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    20. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Sprightly Nymph
    21. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
    22. Pierre (VRL-10531) - Rendezvous Ley VH13-031-0185
    23. Pierre (VRL-10531) - Hunajaharmooni VH17-018-0354
    24. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Vihuri
    25. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    26. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
    27. Aino (VRL-14510) - Kiertotähti VH17-018-0523
    28. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
    30. Pierre (VRL-10531) - Aivan Hervoton 
    
    
    Luokka 5, 120cm (27 osallistujaa)
    1. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen VH17-018-0996 
    2. sarqquu (VRL-04374) - Priton Yasmin 
    3. Jannica (VRL-04799) - A.D. Everlasting Joy VH16-026-0084
    4. miivi (VRL-13320) - Neoníla 
    5. Ireth (VRL-03777) - Goddess von Dows VH16-010-0052 
    6. Aino (VRL-14510) - Helmiahon Myrskynmetsästäjä VH17-018-1247
    7. Ireth (VRL-03777) - Lochlann Inri VH15-035-0135
    8. Pierre (VRL-10531) - Incognito
    9. Vibaja (VRL-00727) - Abellona
    10. Pierre (VRL-10531) - Underground
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Hermoriihi VH17-018-0152
    12. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    13. sarqquu (VRL-04374) - Priton Sjanoek
    14. Jannica (VRL-04799) - Charleroi Rhydon VH16-029-0133
    15. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
    16. Vibaja (VRL-00727) - Quiero's Curiosity xx
    17. sarqquu (VRL-04374) - Priton Nadusha
    18. miivi (VRL-13320) - Whys
    19. Oresama (VRL-02753) - Atheist Afterlife RR
    20. Pierre (VRL-10531) - Underworld
    21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Riuhoiriuhtaus VH17-018-1281
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Aurelia VH17-018-0149
    23. Ireth (VRL-03777) - Namys Birkblad VH17-010-0019
    24. Oresama (VRL-02753) - Aurora Jewel RR
    25. Aino (VRL-14510) - Hartwig's Cabernet Franc VH17-023-0030
    26. miivi (VRL-13320) - Dragonlover VH16-115-0010
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable