Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 01.01.2015, VIP 30.12.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan
  • Suomen(pien)hevoset saavat osallistua vain avoimiin ja sh-luokkiin CIC1 tasolle asti.
  • Ponit (148cm ja alle rotuun katsomatta) saavat kilpailla maksimissaan CIC2 tasolla.

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KERJ131-135
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KERJ:n alaiset kenttäkisat

    01.01.2015

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka: ko Helppo C, re 60cm, me 50cm (avoin) (16/30 os) TT
    2. Harrasteluokka: ko Helppo C, re 80cm, me 80cm (avoin) (27/30 os) TT
    3. Tutustumisluokka: ko Helppo C, re 90cm, me 90cm (avoin) (28/30 os) TT


    Päivitetty klo 15.09, 2. tammikuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, Aloittelijaluokka (16 osallistujaa)
    1. vrieng. (VRL-06263) - Pirunkorven Villimies VH13-018-1299 
    2. narri (VRL-06046) - Humpuukimaakari 
    3. Pierre (VRL-10531) - Jantteri VH13-018-0585 
    4. Pierre (VRL-10531) - Elros B VH14-028-0429 
    5. Pierre (VRL-10531) - Jekkulanka VH13-018-0586
    6. jensi. (VRL-11758) - Tositarun Karelia
    7. narri (VRL-06046) - Kalamiehen Toveri
    8. Milja H (VRL-10674) - Pollex's Darling Kitty
    9. Milja (VRL-00692) - Asteroidi VH14-018-0710
    10. kuristaja (VRL-04374) - Bridegroom Twister Boo VH14-017-0500
    11. Milja H (VRL-10674) - Sund's Biansa
    12. narri (VRL-06046) - Vakava Vetinen Hengenlähtö
    13. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230
    14. Amy (VRL-07659) - Rollicking Mouz VH14-017-0743
    15. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Seili VH14-018-1674
    16. mokkamasiina (VRL-13501) - KL Vekara
    
    
    Luokka 2, Harrateluokka (27 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kolmijono VH13-018-0584 
    2. vrieng. (VRL-06263) - Aidan Sheena VH13-035-0029 
    3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vappu VH12-018-0928 
    4. vrieng. (VRL-06263) - Subwoofer DAT VH13-035-0135 
    5. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Thorvald VH14-053-0164 
    6. Milja (VRL-00692) - Hookin Ninni VH14-018-0882
    7. narri (VRL-06046) - Väkisinmakuupussi
    8. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Jaarli VH14-018-0873
    9. alhippa (VRL-00064) - Sylvin Unipossu VH14-018-1739
    10. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Halo VH14-018-1814
    11. jensi. (VRL-11758) - Tositarun Sattuma
    12. narri (VRL-06046) - Petkele
    13. tvisha (VRL-01671) - Himalaja VH14-018-1316
    14. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
    15. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Voitontahto VH14-018-0803
    16. suba (VRL-12468) - Clausholms Laccadiva VH13-061-0079
    17. jensi. (VRL-11758) - Tositarun Mäkriä
    18. Hapero (VRL-06115) - Juomamestari HV VH14-018-1808
    19. Pierre (VRL-10531) - Iltatähti K VH13-018-1036
    20. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653
    21. alhippa (VRL-00064) - Leimulintu VH14-018-1323
    22. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vennikko VH14-018-1413
    23. suba (VRL-12468) - Clausholms Wirrrn VH13-061-0093
    24. kuristaja (VRL-04374) - SRG Jacin VH02-074-5309
    25. narri (VRL-06046) - Hämyhalla
    26. jensi. (VRL-11758) - Tarun Tosi-Kiestinki
    27. vrieng. (VRL-06263) - Hour Of Jaime P
    
    
    Luokka 3, Tutustumisluokka (28 osallistujaa)
    1. jensi. (VRL-11758) - Taikakuun Mielitty VH12-018-0744 
    2. Veera R. (VRL-10735) - Enna Darla
    3. jensi. (VRL-11758) - Taikakuun Manaus VH12-018-0442 
    4. Cery (VRL-02116) - Cabarnagh Artagnan VH14-035-0175 
    5. jensi. (VRL-11758) - Joogin Ainokainen VH13-018-0705 
    6. narri (VRL-06046) - Myrkynkylväjä
    7. suba (VRL-12468) - Clausholms Hufflepuff VH13-061-0156
    8. alhippa (VRL-00064) - Joogin Ailanto VH14-018-0826
    9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velmeri VH14-018-0495
    10. Milja (VRL-00692) - Sumuseinän Viherhaltija VH14-018-1359
    11. Cery (VRL-02116) - Aidan Jade VH14-035-0231
    12. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Rytmikäs Reuhaaja VH14-018-1839
    13. Cery (VRL-02116) - Aidan Honeytale
    14. Hapero (VRL-06115) - Grayscale BB VH06-010-3325
    15. suba (VRL-12468) - Derian Berta VH14-061-0042
    16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kaarla VH14-018-1753
    17. Amy (VRL-07659) - Moon Marttyyri
    18. alhippa (VRL-00064) - Viehättävän Leonidi VH14-018-0113
    19. narri (VRL-06046) - Ruutiterrori
    20. Pierre (VRL-10531) - Yard's Lime VH14-057-0096
    21. Milja (VRL-00692) - Koistilan Lieska VH14-018-0709
    22. suba (VRL-12468) - Traum VH13-061-0153
    23. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817
    24. Pierre (VRL-10531) - Feigens Scota VH14-061-0136
    25. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658
    26. tvisha (VRL-01671) - Kahvi-Tus VH14-018-1752
    27. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454
    28. narri (VRL-06046) - Leskenlempi
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable