Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 16.02.2015, VIP 12.02.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan
  • Suomen(pien)hevoset saavat osallistua vain avoimiin ja sh-luokkiin CIC1 tasolle asti.
  • Ponit (148cm ja alle rotuun katsomatta) saavat kilpailla maksimissaan CIC2 tasolla.

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KERJ181-185
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KERJ:n alaiset kenttäkisat

    16.02.2015

    Luokat

    1. CIC3: ko Vaativa B, re 125cm, me 120cm (he) (30/30 os) TT
    2. CIC4: ko Vaativa A, re 125cm, me 120cm (he) (30/30 os) TT


    Päivitetty klo 13.25, 9. helmikuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, CIC3 (30 osallistujaa)
    1. Hamzi (VRL-02163) - Raindance Maggie 
    2. Ronya (VRL-06725) - Maringa 
    3. HM (VRL-00096) - Rhythm Ring 
    4. Pierre (VRL-10531) - Nowitna 
    5. alhippa (VRL-00064) - Monopolie VH14-012-0368 
    6. Ronya (VRL-06725) - Theia
    7. Arnika (VRL-01371) - TPT Marzoilnette xx VH04-006-4738
    8. ksuvi (VRL-06542) - Mothman PB
    9. Ireth (VRL-03777) - Estencia VH11-153-0005
    10. Lashrael (VRL-12379) - Gildor VH14-044-0468
    11. Lashrael (VRL-12379) - Hopealaakson Hertta VH15-031-0130
    12. Arnika (VRL-01371) - Einsteiner IGO VH02-012-0011
    13. Pierre (VRL-10531) - Janenschia
    14. Arnika (VRL-01371) - Radiant Jane VH00-036-2340
    15. alhippa (VRL-00064) - Welbevinden
    16. Lissu T. (VRL-12701) - Chichi Chimenea
    17. Nerita (VRL-12557) - Massacre Ring xx VH14-006-0569
    18. Zael (VRL-13888) - Breezeblocks X
    19. HM (VRL-00096) - Running Wroom-Wroom
    20. Lashrael (VRL-12379) - Pendor VH14-077-0049
    21. Pierre (VRL-10531) - Upper Becker Peak
    22. Ireth (VRL-03777) - Escalda VH12-153-0001
    23. Kiiu (VRL-12217) - Blue Glitter
    24. HM (VRL-00096) - Milkyway Mary
    25. Nerita (VRL-12557) - Aureate VH14-031-0378
    26. Lissu T. (VRL-12701) - Strix Reverse Venice
    27. Zael (VRL-13888) - Celzip X
    28. Ronya (VRL-06725) - Emporium Ares
    29. Zael (VRL-13888) - Saw Fender
    30. Lissu T. (VRL-12701) - Still in Closet
    
    
    Luokka 2, CIC4 (30 osallistujaa)
    1. Ireth (VRL-03777) - Dunkel's Blade VH01-077-8854 
    2. HM (VRL-00096) - Le Zéro Zéro 
    3. Zael (VRL-13888) - Battle Of Alamo 
    4. Tiikeri (VRL-10741) - Parent TI 
    5. Lashrael (VRL-12379) - Arveldis VH14-011-0610 
    6. HM (VRL-00096) - China Syndrome xx
    7. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
    8. Ireth (VRL-03777) - Esplanada VH06-099-7502
    9. HM (VRL-00096) - Midas Touch
    10. Ronya (VRL-06725) - Encoriallo
    11. Lissu T. (VRL-12701) - Uncle Creepy
    12. Lashrael (VRL-12379) - Laerchon VH14-077-0050
    13. Pierre (VRL-10531) - Yereven
    14. Lissu T. (VRL-12701) - Where Were We
    15. Zael (VRL-13888) - Oblivion's Corwin
    16. Kiiu (VRL-12217) - Unique BAM
    17. Pierre (VRL-10531) - Athabasca
    18. Arnika (VRL-01371) - Artistic xx VH02-006-0789
    19. Lissu T. (VRL-12701) - Upsidetowntown
    20. Tiikeri (VRL-10741) - Tigre Enchanteur
    21. Arnika (VRL-01371) - Dramatica xx VH02-006-0619
    22. Zael (VRL-13888) - Silver Holly
    23. Rosanna (VRL-13268) - Crayon Ring xx VH15-006-0059
    24. Kiiu (VRL-12217) - Fahrenheit BAM
    25. Arnika (VRL-01371) - Marionette xx VH02-006-0611
    26. Pierre (VRL-10531) - Armageddon SWA VH15-048-0006
    27. Nerita (VRL-12557) - Grey Seal X
    28. Lashrael (VRL-12379) - Maysaint Miriella VH14-043-0152
    29. Nerita (VRL-12557) - Giranan X
    30. Kiiu (VRL-12217) - Sherlock Holmes LM
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable