Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 26.02.2015, VIP 25.02.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan
  • Suomen(pien)hevoset saavat osallistua vain avoimiin ja sh-luokkiin CIC1 tasolle asti.
  • Ponit (148cm ja alle rotuun katsomatta) saavat kilpailla maksimissaan CIC2 tasolla.

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KERJ186-190
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KERJ:n alaiset kenttäkisat

    26.02.2015

    Luokat

    1. CIC1: ko Helppo A, re 105cm, me 100cm (avoin) (30/30 os) TT
    2. CIC2: ko Helppo A, re 110cm, me 100cm (avoin) (30/30 os) TT
    3. CIC3: ko Vaativa B, re 125cm, me 120cm (he) (30/30 os) TT
    4. CIC4: ko Vaativa A, re 125cm, me 120cm (he) (26/30 os) TT


    Päivitetty klo 23.14, 2. maaliskuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, CIC1 (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina 
    2. narri (VRL-06046) - Sahansaattaja 
    3. Lashrael (VRL-12379) - Fëahiril of Evenstar VH15-044-0006 
    4. felissa (VRL-04000) - Golden Jewelia PQ VH06-029-7080 
    5. Pierre (VRL-10531) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957 
    6. ksuvi (VRL-06542) - Aidan Spiky Lemon VH15-035-0053
    7. Sussu (VRL-12636) - Gwalsh Calon VH13-023-0045
    8. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516
    9. Tiikeri (VRL-10741) - Hulivein Kontrolloija
    10. Sussu (VRL-12636) - Sany's Callie VH11-029-0126
    11. narri (VRL-06046) - Hankihenki
    12. Lissu T. (VRL-12701) - Jumalharha
    13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Maraschino VH14-029-0080
    14. tvisha (VRL-01671) - Koistilan Karma VH14-018-1249
    15. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Elouni VH15-018-0073
    16. ksuvi (VRL-06542) - Vaapukan Kehruu VH15-018-0184
    17. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Lakusti VH14-018-1317
    18. Arnika (VRL-01371) - Peeveliina VH13-018-0146
    19. Lashrael (VRL-12379) - Nimrodel Lash VH15-021-0098
    20. Zael (VRL-13888) - Argon X
    21. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Kiro VH13-018-1040
    22. Lissu T. (VRL-12701) - Talvihauta
    23. Lashrael (VRL-12379) - Llavane of Evenstar VH15-011-0008
    24. Hamzi (VRL-02163) - Luxus Rubiini VH14-018-0321
    25. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Sankari VH14-018-2014
    26. Arnika (VRL-01371) - Enneuni VH13-018-0154
    27. Lissu T. (VRL-12701) - Saunavihtahousu
    28. narri (VRL-06046) - Hiienhauta
    29. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Viuhti VH14-018-1343
    30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paha Suustaan VH15-018-0136
    
    
    Luokka 2, CIC2 (30 osallistujaa)
    1. Arnika (VRL-01371) - Foxy Lady VH00-036-2338 
    2. Ireth (VRL-03777) - Estetica VH11-153-0004 
    3. Pierre (VRL-10531) - Cranleigh Lipra VH14-011-0544 
    4. Lissu T. (VRL-12701) - Vor Karina 
    5. Arnika (VRL-01371) - Parodija VH14-001-0032 
    6. Pierre (VRL-10531) - Blue Waiting Game VH14-031-1012
    7. alhippa (VRL-00064) - Fifth Too Good To Be VH14-029-0011
    8. Tiikeri (VRL-10741) - Windwalker Hexen
    9. Lashrael (VRL-12379) - DD Gongur Jady VH11-001-0023
    10. narri (VRL-06046) - Fantaco
    11. Zael (VRL-13888) - Krzesimir
    12. alhippa (VRL-00064) - Lumivuon Alyë VH14-023-0199
    13. Milja H (VRL-10674) - Sirius
    14. Lissu T. (VRL-12701) - Succesfully Buried Alive
    15. Hamzi (VRL-02163) - BothAnd WAS VH12-012-0004
    16. Lashrael (VRL-12379) - Gurban VH14-001-0145
    17. felissa (VRL-04000) - Delicate Clementia VH15-031-0023
    18. narri (VRL-06046) - Catcall
    19. Milja H (VRL-10674) - Diane FI
    20. Hamzi (VRL-02163) - ML Shern VH15-031-0002
    21. Zael (VRL-13888) - Nadenka
    22. Arnika (VRL-01371) - Trze Ostrov VH14-039-0006
    23. Tiikeri (VRL-10741) - Alegre's Grigiana
    24. Pierre (VRL-10531) - Odilia Spider VH07-066-0135
    25. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
    26. Tiikeri (VRL-10741) - Großes Herz
    27. narri (VRL-06046) - Iamnomortalwitch
    28. Zael (VRL-13888) - Walentyna
    29. Lashrael (VRL-12379) - Rodlam VH14-001-0144
    30. Lissu T. (VRL-12701) - Ryszard
    
    
    Luokka 3, CIC3 (30 osallistujaa)
    1. Arnika (VRL-01371) - Radiant Jane VH00-036-2340 
    2. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx 
    3. Sussu (VRL-12636) - Rumplestiltskin CER 
    4. Tiikeri (VRl-10741) - Snow Tiger 
    5. Ireth (VRL-03777) - Escalda VH12-153-0001 
    6. Tiikeri (VRL-10741) - Sol Selamina
    7. Lashrael (VRL-12379) - Airysmere VH15-015-0002
    8. Arnika (VRL-01371) - TPT Marzoilnette xx VH04-006-4738
    9. Pierre (VRL-10531) - Custommade F
    10. Lissu T. (VRL-12701) - Sovereign Splitsville
    11. ksuvi (VRL-06542) - Mothman PB VH15-031-0160
    12. Zael (VRL-13888) - Breezeblocks X
    13. Sussu (VRL-12636) - Quaint Carlos VH13-202-0036
    14. Pierre (VRL-10531) - Nowitna
    15. Pierre (VRL-10531) - Upper Becker Peak
    16. Zael (VRL-13888) - Celzip X
    17. Lashrael (VRL-12379) - Misarmere VH15-001-0005
    18. namusetä (VRL-00801) - Schön Svenja VH15-066-0024
    19. namusetä (VRL-00801) - Katarzyna VH15-066-0023
    20. namusetä (VRL-00801) - Wolfgang VH15-066-0022
    21. Arnika (VRL-01371) - Mortel de Poemé VH12-021-0017
    22. Hamzi (VRL-02163) - Raindance Maggie VH15-031-0147
    23. felissa (VRL-04000) - Cinnamon Circus VH14-006-0016
    24. Lashrael (VRL-12379) - Gojamere VH15-015-0001
    25. Tiikeri (VRL-10741) - Elly Jelly
    26. Zael (VRL-13888) - Saw Fender
    27. Ireth (VRL-03777) - Estencia VH11-153-0005
    28. Lissu T. (VRL-12701) - Black Swan Ballet
    29. Lissu T. (VRL-12701) - Strix Reverse Venice
    30. felissa (VRL-04000) - Cabaret X VH14-209-0032
    
    
    Luokka 4, CIC4 (26 osallistujaa)
    1. Lissu T. (VRL-12701) - Where Were We 
    2. Tiikeri (VRL-10741) - Formoj Moomins RSE 
    3. Tiikeri (VRL-10741) – Parent TI 
    4. namusetä (VRL-00801) - Apocalypse VH15-066-0025 
    5. Arnika (VRL-01371) - Artistic xx VH02-006-0789 
    6. Pierre (VRL-10531) - Athabasca
    7. Zael (VRL-13888) - Silver Holly
    8. felissa (VRL-04000) - Delicate Clarisse VH14-031-0051
    9. namusetä (VRL-00801) - Kiymet Nihan VH05-066-4766
    10. Lissu T. (VRL-12701) - Upsidetowntown
    11. Zael (VRL-13888) - Battle Of Alamo
    12. Sussu (VRL-12636) - Strix Holloway
    13. Pierre (VRL-10531) - Armageddon SWA VH15-048-0006
    14. Arnika (VRL-01371) - Marionette xx VH02-006-0611
    15. felissa (VRL-04000) - Minninnewah Solo VH13-031-0508
    16. Arnika (VRL-01371) - Dramatica xx VH02-006-0619
    17. Lashrael (VRL-12379) - Hopealaakson Memphis Dream VH15-031-0150
    18. Zael (VRL-13888) - Oblivion's Corwin
    19. Lashrael (VRL-12379) - Maysaint Miriella VH14-043-0152
    20. Tiikeri (VRL-10741) – Tigre Enchanteur
    21. Pierre (VRL-10531) - Yereven
    22. Lissu T. (VRL-12701) - Uncle Creepy
    23. felissa (VRL-04000) - Delicate Fantom VH13-031-0514
    24. Ireth (VRL-03777) - Dunkel's Blade VH01-077-8854
    25. Ireth (VRL-03777) - Esplanada VH06-099-7502
    26. Lashrael (VRL-12379) - Silverbrand Vanilla Ice
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable