Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 03.02.2017, VIP 22.01.2017
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KERJ331-335
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KERJ:n alaiset kenttäkisat

    03.02.2017

    Luokat

    1. Harrasteluokka (avoin kaikille) ko:heC, re:80cm, me:80cm (30/30 os) TT
    2. Helppo (avoin kaikille) ko:heB, re:95cm, me:90cm (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 19:00, 22. tammikuuta 2017

    Kisasarjan muut kutsut

    KERJ331, KERJ332, KERJ333, KERJ334, KERJ335

    Osallistujat

    Luokka 1, Harrasteluokka (30 osallistujaa)
    1. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Aarnivalkea VH17-018-0038 
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390 
    3. Sonja.P (VRL-06588) - New Day pKH VH16-029-0299 
    4. Kioja (VRL-13006) - Clausholms Bulbasaur VH15-061-0033 
    5. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Kinaasi VH16-018-2807 
    6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
    7. Milja (VRL-00692) - Koistilan Arna VH16-018-1997
    8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinteri VH16-018-1982
    9. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Metsänneito VH17-018-0040
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Hallan Hillahaamu VH16-018-2280
    11. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta
    12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926
    13. Sonja.P (VRL-06588) - Nepotismi pKH VH16-029-0300
    14. Hapero (VRL-06115) - Vilunkivoitto VH16-018-2103
    15. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
    16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    17. Vibaja (VRL-00727) - Lumetar VH16-018-2734
    18. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
    19. Pierre (VRL-10531) - E.T. Voluutti VH16-018-2752
    20. Ireth (VRL-03777) - Aikalisä RHK
    21. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Nelia VH16-053-0170
    22. Hapero (VRL-06115) - Sudensielu VH16-018-1590
    23. Vibaja (VRL-00727) - Murroksen Hohto VH16-018-0394
    24. Ireth (VRL-03777) - Kullan Halaja VH16-018-1824
    25. Vibaja (VRL-00727) - Hunajaliinu VH16-018-2784
    26. Sonja.P (VRL-06588) - New Year pKH VH16-029-0298
    27. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Marsipaani VH16-018-2827
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412
    29. Ireth (VRL-03777) - Március Shalott ox
    30. Kioja (VRL-13006) - Maral BRA VH14-001-0130
    
    
    Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
    1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hangenkierä VH16-018-1685 
    2. meea (VRL-09844) - Vähäpellon Hopeakerttu VH16-018-2686 
    3. Cherry (VRL-12299) - Furry Terry VH16-046-0120 
    4. Vibaja (VRL-00727) - Ikilumi VH16-018-2731 
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Anffin Nokkonen VH15-018-1395 
    6. Cherry (VRL-12299) - Nallekarkki VH16-018-2782
    7. Ireth (VRL-03777) - Kuinka Aurinko Voitettiin VH16-018-1656
    8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Hallava VH17-018-0103
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Jukolan Järvineito VH16-018-1327
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Torpantyttö VH16-018-1770
    11. Vibaja (VRL-00727) - Aatun Unikko
    12. Hapero (VRL-06115) - Rovioraparperi VH16-018-2477
    13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
    14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Härvääjä VH16-018-2635
    15. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Nuutti VH16-018-2592
    16. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Nokturno
    17. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiilloshattara VH16-018-1287
    18. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Heliä VH16-018-2732
    19. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
    20. PJ (VRL-14469) - Miimos
    21. meea (VRL-09844) - Vähäpellon Riimineilikka VH16-018-2694
    22. Pierre (VRL-10531) - Voitto Vilungilla VH16-018-2806
    23. Ireth (VRL-03777) - Harhauni VH16-018-1094
    24. Lissu T. (VRL-12701) - Katvekallas
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia VH17-018-0004
    26. VP (VRL-14355) - Savusuukko VH16-018-2819
    27. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taskumatti VH17-018-0018
    28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119
    29. Cherry (VRL-12299) - Trouble Forever VH16-012-0348
    30. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable