Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 10.09.2017, VIP 03.09.2017
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Riekontorppa Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KERJ336-350
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KERJ:n alaiset kenttäkisat

    10.09.2017

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille): ko:heC, re:60cm, me:50cm (22/30 os) TT
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille): ko:heC, re:80cm, me:80cm (24/30 os) TT

    Päivitetty klo 17:10, 4. syyskuuta 2017

    Kisasarjan muut kutsut

    KERJ336, KERJ337, KERJ338, KERJ339, KERJ340, KERJ341, KERJ342, KERJ343, KERJ344, KERJ345, KERJ346, KERJ347, KERJ348, KERJ349, KERJ350

    Osallistujat

    Luokka 1, Aloittelijaluokka (22 osallistujaa)
    1. EmmiN. (VRL-03385) - Trillion Flames VH16-017-0216 
    2. Nintsu (VRL-01851) - That's Freaky MPB VH16-023-0076 
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390 
    4. Vibaja (VRL-00727) - Varjolilja VH17-018-0362 
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Hallan Hillahaamu VH16-018-2280
    6. Nintsu (VRL-01851) - Salsatime MPB VH15-023-0044
    7. Ireth (VRL-03777) - Tuumis Pumpula VH16-102-0040
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
    10. HM (VRL-00096) - Kuunveli
    11. Jannica (VRL-04799) - Kaneli VH16-018-2422
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
    13. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
    14. Vibaja (VRL-00727) - Lumeni VH16-018-1251
    15. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Hohtava
    16. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
    17. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
    18. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Unforgivable VH16-022-0084
    19. HM (VRL-00096) - Wonkale
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Hulina VH15-017-0767
    21. Jannica (VRL-04799) - Hunajamäen Helmipöllö VH16-018-1197
    22. Vibaja (VRL-00727) - Luminna VH16-018-2748 
    
    
    Luokka 2, Harrasteluokka (24 osallistujaa)
    1. Jannica (VRL-04799) - Cheminée VH16-027-0163 
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747 
    3. Jannica (VRL-04799) - A.D. Vanilla Vegas VH16-022-0086 
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline 
    5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Unikaveri VH17-018-1378
    6. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073
    7. Ireth (VRL-03777) - Kullan Halaja VH16-018-1824
    8. HM (VRL-00096) - Rätvänän Hilleri
    9. Nintsu (VRL-01851) - Lai'e Marcella VH15-022-0047
    10. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Verna
    12. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
    13. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Pandora VH15-022-0064
    14. Pierre (VRL-10531) - Tuonen Kaipuu
    15. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    16. Nintsu (VRL-01851) - Baby Blues MPB VH15-023-0074
    17. Hapero (VRL-06115) - Derian Alvis VH17-053-0058
    18. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    19. Vibaja (VRL-00727) - Lumetar VH16-018-2734
    20. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    21. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Kaneliomena VH17-018-0344
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412
    23. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Luoteen Muisto VH16-018-2492 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable