Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 28.09.2017, VIP 03.09.2017
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Vinkavuo Ahvenanmaa
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KRJ391-400
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KRJ:n alaiset koulukisat

    28.09.2017

    Luokat

    1. Helppo D, raviohjelma (18/30 os) TT
    2. Helppo C (30/30 os) TT
    3. Helppo B (30/30 os) TT
    4. Helppo A (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 18:16, 4. syyskuuta 2017

    Kisasarjan muut kutsut

    KRJ391, KRJ392, KRJ393, KRJ394, KRJ395, KRJ396, KRJ397, KRJ398, KRJ399, KRJ400

    Osallistujat

    Luokka 1, Helppo D (20 osallistujaa)
    1. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285 
    2. Jannica (VRL-04799) - Lykkelig Matias VH16-053-0103 
    3. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176 
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292 
    5. Pölhö (VRL-01436) - Duc Univers
    6. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Hohtava
    7. Jannica (VRL-04799) - Lille Magi VH16-028-0254
    8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumu VH17-018-1524
    9. Pölhö (VRL-01436) - Ajmara al Najya
    10. Liia (VRL-11284) - Newport Bryste VH14-024-0260
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Wyat Voo Dew VH17-017-0015
    13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tikki VH17-018-1525
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
    16. Liia (VRL-11284) - Mayhem Death Punch VH16-017-0568
    17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
    18. Liia (VRL-11284) - Brynmor Idris VH13-022-0111
    19. HM (VRL-00096) - Rätvänän Hilleri
    20. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu 
    
    
    Luokka 2, Helppo C (30 osallistujaa)
    1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tikki VH17-018-1525 
    2. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava 
    3. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
    4. Pölhö (VRL-01436) - Ajmara al Najya 
    5. dookie (VRL-04373) - Vuornan Pikkupulla VH17-018-0440 
    6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumu VH17-018-1524
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Golden Energy VH17-017-0352
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288
    9. HM (VRL-00096) - Rätvänän Hilleri
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
    11. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
    12. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Helmiina
    13. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
    14. Amy (VRL-10961) - Frosty the Snowman VH17-017-0225
    15. Jannica (VRL-04799) - Eira Wen Ion VH15-024-0175
    16. Amy (VRL-10961) - Nothing but Trouble VH17-017-0226
    17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
    18. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Pusupilvi VH17-018-0784
    19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvetta VH17-018-1408
    20. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
    21. Liia (VRL-11284) - Newport Bryste VH14-024-0260
    22. Liia (VRL-11284) - Mayhem Death Punch VH16-017-0568
    23. EmmiN. (VRL-03385) - Wolfpack VH17-017-0289
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
    25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
    26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
    27. Liia (VRL-11284) - Brynmor Idris VH13-022-0111
    28. Jannica (VRL-04799) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
    29. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    30. Jannica (VRL-04799) - KW Codestar VH14-024-0253 
    
    
    Luokka 3, Helppo B (30 osallistujaa)
    1. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska 
    2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209 
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416 
    4. HM (VRL-00096) - Wonkale 
    5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376 
    6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvetta VH17-018-1408
    7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kahviina VH16-018-1217
    8. Penelopeia (VRL-10625) - Kuuralehdon Pakkanen
    9. Jannica (VRL-04799) - Oakford Amarillion VH17-035-0022
    10. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
    11. Isla (VRL-14577) - Vauhtipääl
    12. Pierre (VRL-10531) - Kangastus
    13. HM (VRL-00096) - Kuunveli
    14. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
    15. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
    16. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda
    17. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
    18. Isla (VRL-14577) - Karma
    19. Jannica (VRL-04799) - Hilmaluodon Eevertti VH12-017-0200
    20. Desmi (VRL-14548) - Eurwen of Smithloch
    21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
    22. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti
    23. dookie (VRL-04373) - Vuornan Pikkupulla VH17-018-0440
    24. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Ida Khaleesi VH17-017-0349
    25. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
    26. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla VH17-017-0351
    27. Desmi (VRL-14548) - Gabriela of Smithloch
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris VH17-017-0348
    29. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Pusupilvi VH17-018-0784
    30. Pierre (VRL-10531) - Rammus 
    
    
    Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
    1. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Wilfried VH14-013-0088 
    2. Jannica (VRL-04799) - Härdellin Toffifee 
    3. Liia (VRL-11284) - Sulonuoteet VH17-018-0964
    4. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä 
    5. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Voitohvo VH17-018-0442 
    6. HM (VRL-00096) - Kuunveli
    7. Liia (VRL-11284) - Roscoff Buttons&Bows VH16-027-0176
    8. Pierre (VRL-10531) - Tuonen Kaipuu
    9. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha
    10. Desmi (VRL-14548) - Marcia of Smithloch
    11. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
    12. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren
    13. Isla (VRL-14577) - Räiskyvän Aprillia
    14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kahviina VH16-018-1217
    15. Penelopeia (VRL-10625) - Maanan Kotkansiipi
    16. HM (VRL-00096) - Wonkale
    17. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni
    18. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Verna
    19. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
    20. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus
    21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
    22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kammotar VH17-018-0913
    23. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    24. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Käärmeenlumooja
    25. Liia (VRL-11284) - Eelin Jalo-Ukko VH16-018-2053
    26. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    27. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073
    29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
    30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haamukajo VH17-018-0914 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable