Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 29.09.2017, VIP 03.09.2017
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Vinkavuo Ahvenanmaa
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KRJ391-400
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KRJ:n alaiset koulukisat

    29.09.2017

    Luokat

    1. Helppo D, raviohjelma (18/30 os) TT
    2. Helppo C (30/30 os) TT
    3. Helppo B (30/30 os) TT
    4. Helppo A (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 18:16, 4. syyskuuta 2017

    Kisasarjan muut kutsut

    KRJ391, KRJ392, KRJ393, KRJ394, KRJ395, KRJ396, KRJ397, KRJ398, KRJ399, KRJ400

    Osallistujat

    Luokka 1, Helppo D (20 osallistujaa)
    1. Pölhö (VRL-01436) - Ajmara al Najya 
    2. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
    3. Liia (VRL-11284) - Newport Bryste VH14-024-0260 
    4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tikki VH17-018-1525 
    5. Jannica (VRL-04799) - Lille Magi VH16-028-0254
    6. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014
    7. Jannica (VRL-04799) - Lykkelig Matias VH16-053-0103
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
    9. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Wyat Voo Dew VH17-017-0015
    12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumu VH17-018-1524
    13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
    14. Liia (VRL-11284) - Mayhem Death Punch VH16-017-0568
    15. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Hohtava
    16. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176
    17. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
    18. Pölhö (VRL-01436) - Duc Univers
    19. Liia (VRL-11284) - Brynmor Idris VH13-022-0111
    20. HM (VRL-00096) - Rätvänän Hilleri 
    
    
    Luokka 2, Helppo C (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
    2. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Helmiina 
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416 
    4. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
    5. dookie (VRL-04373) - Vuornan Pikkupulla VH17-018-0440 
    6. Jannica (VRL-04799) - KW Codestar VH14-024-0253
    7. Liia (VRL-11284) - Newport Bryste VH14-024-0260
    8. Liia (VRL-11284) - Mayhem Death Punch VH16-017-0568
    9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tikki VH17-018-1525
    10. Jannica (VRL-04799) - Eira Wen Ion VH15-024-0175
    11. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
    12. Pölhö (VRL-01436) - Ajmara al Najya
    13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumu VH17-018-1524
    14. Liia (VRL-11284) - Brynmor Idris VH13-022-0111
    15. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
    16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
    17. EmmiN. (VRL-03385) - Wolfpack VH17-017-0289
    18. HM (VRL-00096) - Rätvänän Hilleri
    19. Amy (VRL-10961) - Nothing but Trouble VH17-017-0226
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Golden Energy VH17-017-0352
    21. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
    22. Jannica (VRL-04799) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
    23. Amy (VRL-10961) - Frosty the Snowman VH17-017-0225
    24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
    25. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
    26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvetta VH17-018-1408
    27. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Pusupilvi VH17-018-0784
    28. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
    30. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288 
    
    
    Luokka 3, Helppo B (30 osallistujaa)
    1. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla VH17-017-0351 
    2. Penelopeia (VRL-10625) - Kuuralehdon Pakkanen 
    3. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Pusupilvi VH17-018-0784 
    4. Desmi (VRL-14548) - Eurwen of Smithloch 
    5. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
    6. dookie (VRL-04373) - Vuornan Pikkupulla VH17-018-0440
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Ida Khaleesi VH17-017-0349
    8. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda
    9. HM (VRL-00096) - Wonkale
    10. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
    11. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
    12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
    13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
    14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvetta VH17-018-1408
    15. Isla (VRL-14577) - Vauhtipääl
    16. Jannica (VRL-04799) - Hilmaluodon Eevertti VH12-017-0200
    17. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
    18. HM (VRL-00096) - Kuunveli
    19. Jannica (VRL-04799) - Oakford Amarillion VH17-035-0022
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris VH17-017-0348
    21. Pierre (VRL-10531) - Kangastus
    22. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska
    23. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
    24. Pierre (VRL-10531) - Rammus
    25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
    26. Isla (VRL-14577) - Karma
    27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kahviina VH16-018-1217
    28. Desmi (VRL-14548) - Gabriela of Smithloch
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
    30. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty 
    
    
    Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
    1. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
    2. Liia (VRL-11284) - Roscoff Buttons&Bows VH16-027-0176 
    3. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
    4. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku 
    5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haamukajo VH17-018-0914 
    6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
    7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kammotar VH17-018-0913
    8. HM (VRL-00096) - Wonkale
    9. Pierre (VRL-10531) - Tuonen Kaipuu
    10. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
    11. Penelopeia (VRL-10625) - Maanan Kotkansiipi
    12. Desmi (VRL-14548) - Marcia of Smithloch
    13. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Käärmeenlumooja
    14. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    15. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä
    16. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    17. HM (VRL-00096) - Kuunveli
    18. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Wilfried VH14-013-0088
    19. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus
    20. Liia (VRL-11284) - Eelin Jalo-Ukko VH16-018-2053
    21. Isla (VRL-14577) - Räiskyvän Aprillia
    22. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni
    23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kahviina VH16-018-1217
    24. Liia (VRL-11284) - Sulonuoteet VH17-018-0964
    25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
    26. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Voitohvo VH17-018-0442
    27. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Verna
    29. Jannica (VRL-04799) - Härdellin Toffifee
    30. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable