Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 30.09.2017, VIP 03.09.2017
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Vinkavuo Ahvenanmaa
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter KRJ391-400
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • KRJ:n alaiset koulukisat

    30.09.2017

    Luokat

    1. Helppo D, raviohjelma (18/30 os) TT
    2. Helppo C (30/30 os) TT
    3. Helppo B (30/30 os) TT
    4. Helppo A (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 18:16, 4. syyskuuta 2017

    Kisasarjan muut kutsut

    KRJ391, KRJ392, KRJ393, KRJ394, KRJ395, KRJ396, KRJ397, KRJ398, KRJ399, KRJ400

    Osallistujat

    Luokka 1, Helppo D (20osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Tuiskulan Hohtava 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili 
    3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tikki VH17-018-1525 
    4. Pölhö (VRL-01436) - Duc Univers 
    5. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
    6. EmmiN. (VRL-03385) - Wyat Voo Dew VH17-017-0015
    7. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
    9. Pölhö (VRL-01436) - Ajmara al Najya
    10. Liia (VRL-11284) - Brynmor Idris VH13-022-0111
    11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumu VH17-018-1524
    12. Liia (VRL-11284) - Newport Bryste VH14-024-0260
    13. Jannica (VRL-04799) - Lykkelig Matias VH16-053-0103
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Dilectra v. Moons VH17-017-0014
    15. Liia (VRL-11284) - Mayhem Death Punch VH16-017-0568
    16. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176
    17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
    19. Jannica (VRL-04799) - Lille Magi VH16-028-0254
    20. HM (VRL-00096) - Rätvänän Hilleri 
    
    
    Luokka 2, Helppo C (30 osallistujaa)
    1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tikki VH17-018-1525 
    2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416 
    3. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252 
    4. dookie (VRL-04373) - Vuornan Pikkupulla VH17-018-0440 
    5. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Pusupilvi VH17-018-0784 
    6. HM (VRL-00096) - Rätvänän Leimu
    7. Jannica (VRL-04799) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
    8. Liia (VRL-11284) - Mayhem Death Punch VH16-017-0568
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
    10. EmmiN. (VRL-03385) - Wolfpack VH17-017-0289
    11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvetta VH17-018-1408
    12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumu VH17-018-1524
    13. Jannica (VRL-04799) - KW Codestar VH14-024-0253
    14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
    15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
    16. Liia (VRL-11284) - Brynmor Idris VH13-022-0111
    17. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero VH17-018-1370
    19. Amy (VRL-10961) - Frosty the Snowman VH17-017-0225
    20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
    21. Amy (VRL-10961) - Nothing but Trouble VH17-017-0226
    22. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava
    23. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Helmiina
    24. Liia (VRL-11284) - Newport Bryste VH14-024-0260
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Golden Energy VH17-017-0352
    26. HM (VRL-00096) - Rätvänän Hilleri
    27. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288
    29. Pölhö (VRL-01436) - Ajmara al Najya
    30. Jannica (VRL-04799) - Eira Wen Ion VH15-024-0175 
    
    
    Luokka 3, Helppo B (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Rammus 
    2. HM (VRL-00096) - Wonkale 
    3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilvetta VH17-018-1408 
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Ida Khaleesi VH17-017-0349 
    5. dookie (VRL-04373) - Vuornan Pikkupulla VH17-018-0440 
    6. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris VH17-017-0348
    8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
    9. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
    10. Pierre (VRL-10531) - Kangastus
    11. Isla (VRL-14577) - Vauhtipääl
    12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
    13. Desmi (VRL-14548) - Eurwen of Smithloch
    14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aralia VH17-018-1416
    15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kahviina VH16-018-1217
    16. Jannica (VRL-04799) - Oakford Amarillion VH17-035-0022
    17. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
    18. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla VH17-017-0351
    19. Isla (VRL-14577) - Karma
    20. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti
    21. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Pusupilvi VH17-018-0784
    22. Penelopeia (VRL-10625) - Kuuralehdon Pakkanen
    23. Jannica (VRL-04799) - Hilmaluodon Eevertti VH12-017-0200
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
    25. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
    26. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä
    27. Desmi (VRL-14548) - Gabriela of Smithloch
    28. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska
    29. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda
    30. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
    
    
    Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
    1. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha 
    2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376 
    3. HM (VRL-00096) - Wonkale 
    4. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Käärmeenlumooja 
    5. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni 
    6. Penelopeia (VRL-10625) - Maanan Kotkansiipi
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    8. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Voitohvo VH17-018-0442
    9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
    10. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus
    11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haamukajo VH17-018-0914
    12. Jannica (VRL-04799) - Härdellin Toffifee
    13. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Verna
    14. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren
    15. Desmi (VRL-14548) - Marcia of Smithloch
    16. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
    17. Pierre (VRL-10531) - Tuonen Kaipuu
    18. Liia (VRL-11284) - Roscoff Buttons&Bows VH16-027-0176
    19. HM (VRL-00096) - Kuunveli
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073
    21. Liia (VRL-11284) - Sulonuoteet VH17-018-0964
    22. Isla (VRL-14577) - Räiskyvän Aprillia
    23. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch
    24. Liia (VRL-11284) - Eelin Jalo-Ukko VH16-018-2053
    25. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    26. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Wilfried VH14-013-0088
    27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kammotar VH17-018-0913
    28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kahviina VH16-018-1217
    29. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä
    30. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable