Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 24.01.2015, VIP 22.01.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ091-100
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    24.01.2015

    Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksikövaljakko (30/30 os) TT
    2. Noviisi yhdistetty parivaljakko (17/30 os) TT
    3. Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    4. Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (24/30 os) TT


    Päivitetty klo 12.55, 26. tammikuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksikövaljakko (30 osallistujaa)
    1. kuristaja (VRL-04374) - Zilverkleurig VH14-095-0004 
    2. yaren (VRL-04468) - Last Inezia 
    3. yaren (VRL-04468) - Fineberry 
    4. Örp (VRL-13239) - Bailey 
    5. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854 
    6. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
    7. Loci (VRL-12679) - Alexandrea KH VH14-017-0636
    8. Milja (VRL-00692) - Wister Amaryllis VH15-044-0020
    9. Ireth (VRL-03777) - Estetica VH11-153-0004
    10. Örp (VRL-13239) - Elaine
    11. Pierre (VRL-10531) - Garon Gryffindor VH15-110-0002
    12. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
    13. Susi (VRL-00465) - Maxmillian v. Moons VH14-017-0236
    14. lottis (VRL-13831) - Rainmaker Black Cat VH14-177-0030
    15. Sachiyo (VRL-11290) - Muiston Walma VH14-018-1214
    16. Loci (VRL-12679) - Sally VH14-017-0635
    17. lottis (VRL-13831) - Winston v. Moons VH14-017-0708
    18. Loci (VRL-12679) - Muffins VH14-017-0639
    19. Pierre (VRL-10531) - Staccato VH14-057-0098
    20. tvisha (VRL-01671) - Ujo-Stella TK VH14-018-1878
    21. Örp (VRL-13239) - Viisikon Tuulella Käyvä
    22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pilvilinna VH14-018-1374
    23. kuristaja (VRL-04374) - Vriendinnetje VH14-095-0005
    24. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
    25. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armonaika VH14-018-1784
    26. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855
    27. kuristaja (VRL-04374) - Donderbui VH14-095-0006
    28. Ireth (VRL-03777) - Mihkel Koit VH12-093-0008
    29. Pierre (VRL-10531) - Anvia Boom Beach VH15-046-0010
    30. lottis (VRL-13831) - Vaapukan Armada
    
    
    Luokka 2, Noviisi yhdistetty parivaljakko (17 osallistujaa)
    1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283 && Viisikon Karkkipäivä VH04-018-9236 
    2. Leandra (VRL-01057) - Bragi && Milord Dei VH14-017-0324 
    3. kuristaja (VRL-04374) - Pas Encore! VH14-110-0008 && Cnņ-Thalmhainn VEC VH14-046-0111 
    4. Leandra (VRL-01057) - Vuelie Dei VH14-017-0323 && Choco Chanel VH14-017-0612 
    5. Cynoria (VRL-11723) - Edgar av Kleppur VH14-053-0155 && Ludvig av Kleppur VH14-053-0166
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229 &&& Fiktion Harmonia VH14-018-0881
    7. Cynoria (VRL-11723) - Wyat Lavender Blush VH14-017-0747 && Daantje v.d. Zanneshof VH14-017-0734
    8. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442 && Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317
    9. Milja (VRL-00692) - Tulistella TK VH14-018-1838 && Fiktion Kerttu VH14-018-1677
    10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667 && Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
    11. Ireth (VRL-03777) - Estencia VH11-153-0005 && Escalda VH12-153-0001
    12. Pierre (VRL-10531) - Derian Gemma VH14-053-0120 && Frynda VH14-053-0250
    13. Leandra (VRL-01057) - Valjean && Cedion Addiena VH14-024-0269
    14. kuristaja (VRL-04374) - Filip av Kleppur VH14-067-0003 && Hey Presto! VH14-110-0007
    15. kuristaja (VRL-04374) - Chute de Noige VH14-110-000 && Les Légions Noires VH14-110-0002
    16. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519 && Grenlunds Rambo VH14-017-0351
    17. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730 && Hirttivaaran Perttuli VH14-018-1144
    
    
    Luokka 3, Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Miia Maria (VRL-10382) - Päivärinteen Goldilocks VH14-017-0712
    2. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384 
    3. kuristaja (VRL-04374)- Pirunkorven Taikatuuli VH15-018-0092 
    4. Pierre (VRL-10531) - Corinta VH14-057-0097 
    5. Milja (VRL-00692) - Supremé Chicoo 
    6. yaren (VRL-04468) - Arcadia Sergeant Stiglitz VH12-059-0094
    7. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
    8. Örp (VRL-13239) - Carmen
    9. Örp (VRL-13239) - Viisikon Kolea
    10. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003
    11. Ireth (VRL-03777) - BT Myötätuuli VH04-018-5996
    12. yaren (VRL-04468) - Ashburn Fireflies VH11-059-0040
    13. Zael (VRL-13888) - Labhaoise
    14. Susi (VRL-00465) - CRS Matilda VH00-017-3191
    15. Ireth (VRL-03777) - AGH Tuulenpuuska VH02-018-0913
    16. lottis (VRL-13831) - Fiktion Laina VH15-018-0056
    17. kuristaja (VRL-04374) - Fridan Matriarkka VH14-018-1970
    18. Örp (VRL-13239) - Március Shalott
    19. Susi (VRL-00465) - Fluttershy Memo VH15-017-0002
    20. Loci (VRL-12679) - Katastrofin Odelia VH14-017-0263
    21. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Black Phoenix VH14-017-0595
    22. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie VH14-017-0731
    23. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042
    24. Susi (VRL-00465) - Rainbow Dash Memo VH15-017-0003
    25. Loci (VRL-12679) - Katastrofaalinen Katapultti MET VH14-017-0172
    26. Ireth (VRL-03777) - BT Vastatuuli VH04-018-5997
    27. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105
    28. Loci (VRL-12679) - Whoopie LM VH14-017-0065
    29. lottis (VRL-13831) - Päivärinteen Rudolf VH14-017-0732
    30. kuristaja (VRL-04374) - Emännän Viljo-Veikko VH13-018-1070
    
    
    Luokka 4, Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (24 osallistujaa)
    1. Isis (VRL-11247) - Päivärinteen Helmiina VH14-017-0365 
    2. Isis (VRL-11247) - Acacia v. Moons VH15-017-0023 
    3. Zael (VRL-13888) - Daantje v.d. Ant 
    4. Isis (VRL-11247) - Päivärinteen Eemeli VH14-017-0364 
    5. Pierre (VRL-10531) - Where When Why VH15-153-0002
    6. Cynoria (VRL-11723) - Sir Cadogan VH15-046-0009
    7. Cynoria (VRL-11723) - Gaute NOR VH14-053-0217
    8. Milja (VRL-00692) - Supremé Brock
    9. Pierre (VRL-10531) - Cherokee Prime VH14-066-0028
    10. kuristaja (VRL-04374) - Inishowen LAC VH15-046-0006
    11. Milja (VRL-00692) - Berryqueen Dei VH14-017-0395
    12. Leandra (VRL-01057) - Berries & Queens Dei VH14-017-0611
    13. Susi (VRL-00465) - Muiston Tähtiina VH14-018-0771
    14. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
    15. Leandra (VRL-01057) - Sinead Dei VH14-017-0592
    16. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug VH14-017-0755
    17. Zael (VRL-13888) - Wijd v.d. Kwaad
    18. Milja (VRL-00692) - Supremé Glory
    19. Pierre (VRL-10531) - Zalmoxes
    20. lottis (VRL-13831) - Wulf von Brandt VH15-017-0010
    21. Zael (VRL-13888) - Taekje v.d. Zaal
    22. Susi (VRL-00465) - Muiston Baarikärpänen
    23. yaren (VRL-04468) - Cubix van Zeld VH11-040-0231
    24. Leandra (VRL-01057) - Nymph v.d. Stoutenburg VH14-017-0613
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable