Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 27.01.2015, VIP 22.01.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkan

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ091-100
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    27.01.2015

    Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksikövaljakko (30/30 os) TT
    2. Noviisi yhdistetty parivaljakko (17/30 os) TT
    3. Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    4. Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (24/30 os) TT


    Päivitetty klo 12.55, 26. tammikuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksikövaljakko (30 osallistujaa)
    1. yaren (VRL-04468) - Fineberry 
    2. yaren (VRL-04468) - Last Inezia 
    3. Sachiyo (VRL-11290) - Muiston Walma VH14-018-1214 
    4. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
    5. Örp (VRL-13239) - Viisikon Tuulella Käyvä 
    6. Susi (VRL-00465) - Maxmillian v. Moons VH14-017-0236
    7. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854
    8. Örp (VRL-13239) - Bailey
    9. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802
    10. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855
    11. Pierre (VRL-10531) - Garon Gryffindor VH15-110-0002
    12. lottis (VRL-13831) - Rainmaker Black Cat VH14-177-0030
    13. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armonaika VH14-018-1784
    14. kuristaja (VRL-04374) - Vriendinnetje VH14-095-0005
    15. Milja (VRL-00692) - Wister Amaryllis VH15-044-0020
    16. Loci (VRL-12679) - Sally VH14-017-0635
    17. lottis (VRL-13831) - Vaapukan Armada
    18. lottis (VRL-13831) - Winston v. Moons VH14-017-0708
    19. Pierre (VRL-10531) - Staccato VH14-057-0098
    20. Ireth (VRL-03777) - Estetica VH11-153-0004
    21. kuristaja (VRL-04374) - Zilverkleurig VH14-095-0004
    22. Örp (VRL-13239) - Elaine
    23. kuristaja (VRL-04374) - Donderbui VH14-095-0006
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pilvilinna VH14-018-1374
    25. Pierre (VRL-10531) - Anvia Boom Beach VH15-046-0010
    26. Loci (VRL-12679) - Alexandrea KH VH14-017-0636
    27. tvisha (VRL-01671) - Ujo-Stella TK VH14-018-1878
    28. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633
    29. Loci (VRL-12679) - Muffins VH14-017-0639
    30. Ireth (VRL-03777) - Mihkel Koit VH12-093-0008
    
    
    Luokka 2, Noviisi yhdistetty parivaljakko (17 osallistujaa)
    1. Leandra (VRL-01057) - Valjean && Cedion Addiena VH14-024-0269 
    2. Cynoria (VRL-11723) - Edgar av Kleppur VH14-053-0155 && Ludvig av Kleppur VH14-053-0166 
    3. Ireth (VRL-03777) - Estencia VH11-153-0005 && Escalda VH12-153-0001 
    4. Leandra (VRL-01057) - Bragi && Milord Dei VH14-017-0324 
    5. Cynoria (VRL-11723) - Wyat Lavender Blush VH14-017-0747 && Daantje v.d. Zanneshof VH14-017-0734
    6. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442 && Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317
    7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283 && Viisikon Karkkipäivä VH04-018-9236
    8. kuristaja (VRL-04374) - Pas Encore! VH14-110-0008 && Cnņ-Thalmhainn VEC VH14-046-0111
    9. kuristaja (VRL-04374) - Filip av Kleppur VH14-067-0003 && Hey Presto! VH14-110-0007
    10. Leandra (VRL-01057) - Vuelie Dei VH14-017-0323 && Choco Chanel VH14-017-0612
    11. Pierre (VRL-10531) - Derian Gemma VH14-053-0120 && Frynda VH14-053-0250
    12. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519 && Grenlunds Rambo VH14-017-0351
    13. kuristaja (VRL-04374) - Chute de Noige VH14-110-000 && Les Légions Noires VH14-110-0002
    14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229 &&& Fiktion Harmonia VH14-018-0881
    15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667 && Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
    16. Milja (VRL-00692) - Tulistella TK VH14-018-1838 && Fiktion Kerttu VH14-018-1677
    17. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730 && Hirttivaaran Perttuli VH14-018-1144
    
    
    Luokka 3, Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Örp (VRL-13239) - Carmen 
    2. Ireth (VRL-03777) - BT Vastatuuli VH04-018-5997 
    3. lottis (VRL-13831) - Päivärinteen Rudolf VH14-017-0732 
    4. yaren (VRL-04468) - Ashburn Fireflies VH11-059-0040 
    5. yaren (VRL-04468) - Arcadia Sergeant Stiglitz VH12-059-0094 
    6. Pierre (VRL-10531) - Corinta VH14-057-0097
    7. Susi (VRL-00465) - CRS Matilda VH00-017-3191
    8. lottis (VRL-13831) - Fiktion Laina VH15-018-0056
    9. kuristaja (VRL-04374)- Pirunkorven Taikatuuli VH15-018-0092
    10. Ireth (VRL-03777) - BT Myötätuuli VH04-018-5996
    11. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie VH14-017-0731
    12. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
    13. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384
    14. Milja (VRL-00692) - Supremé Chicoo
    15. Ireth (VRL-03777) - AGH Tuulenpuuska VH02-018-0913
    16. Zael (VRL-13888) - Labhaoise
    17. kuristaja (VRL-04374) - Emännän Viljo-Veikko VH13-018-1070
    18. Loci (VRL-12679) - Katastrofaalinen Katapultti MET VH14-017-0172
    19. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Black Phoenix VH14-017-0595
    20. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003
    21. Susi (VRL-00465) - Fluttershy Memo VH15-017-0002
    22. Örp (VRL-13239) - Viisikon Kolea
    23. Loci (VRL-12679) - Katastrofin Odelia VH14-017-0263
    24. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105
    25. Örp (VRL-13239) - Március Shalott
    26. Loci (VRL-12679) - Whoopie LM VH14-017-0065
    27. kuristaja (VRL-04374) - Fridan Matriarkka VH14-018-1970
    28. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042
    29. Miia Maria (VRL-10382) - Päivärinteen Goldilocks VH14-017-0712
    30. Susi (VRL-00465) - Rainbow Dash Memo VH15-017-0003
    
    
    Luokka 4, Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (24 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Cherokee Prime VH14-066-0028 
    2. Isis (VRL-11247) - Päivärinteen Eemeli VH14-017-0364 
    3. Milja (VRL-00692) - Supremé Brock 
    4. Pierre (VRL-10531) - Zalmoxes 
    5. lottis (VRL-13831) - Wulf von Brandt VH15-017-0010
    6. Cynoria (VRL-11723) - Sir Cadogan VH15-046-0009
    7. Leandra (VRL-01057) - Sinead Dei VH14-017-0592
    8. Zael (VRL-13888) - Wijd v.d. Kwaad
    9. Zael (VRL-13888) - Daantje v.d. Ant
    10. Susi (VRL-00465) - Muiston Baarikärpänen
    11. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
    12. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug VH14-017-0755
    13. Leandra (VRL-01057) - Berries & Queens Dei VH14-017-0611
    14. Cynoria (VRL-11723) - Gaute NOR VH14-053-0217
    15. Pierre (VRL-10531) - Where When Why VH15-153-0002
    16. Isis (VRL-11247) - Päivärinteen Helmiina VH14-017-0365
    17. Susi (VRL-00465) - Muiston Tähtiina VH14-018-0771
    18. Milja (VRL-00692) - Supremé Glory
    19. Zael (VRL-13888) - Taekje v.d. Zaal
    20. Isis (VRL-11247) - Acacia v. Moons VH15-017-0023
    21. kuristaja (VRL-04374) - Inishowen LAC VH15-046-0006
    22. Milja (VRL-00692) - Berryqueen Dei VH14-017-0395
    23. yaren (VRL-04468) - Cubix van Zeld VH11-040-0231
    24. Leandra (VRL-01057) - Nymph v.d. Stoutenburg VH14-017-0613
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable