Kilpailukeskus Reiter
Matkaratsastusjaos Maastoestejaos Työhevosyhdistys VRL

Info

  • Kilpailupäivä 05.02.2017, VIP 22.01.2017
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Reiter, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

    Rajoitukset

  • Max. 30 valjakkoa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko voi osallistua joko yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen osakokeeseen

    Osallistuminen

  • sähköpostiin otsikolla Reiter VVJ171-175
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:
    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

  • VVJ:n alaiset valjakkokisat

    05.02.2017

    Luokat

    1. Noviisi koulukoe yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (29/30 os) TT
    3. Noviisi kestävyyskoe yksilövaljakko (28/30 os) TT

    Päivitetty klo 19:00, 23. tammikuuta 2017

    Kisasarjan muut kutsut

    VVJ171, VVJ172, VVJ173, VVJ174, VVJ175

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi koulukoe yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurakka VH16-018-2692
    2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Härvääjä VH16-018-2635 
    3. felissa (VRL-04000) - Yentel Dolores VH16-017-0570 
    4. Otterley Wilson (VRL-12757) - Lozenge 
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746 
    6. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valtikka VH17-018-0078
    7. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taskumatti VH17-018-0018
    8. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Lacey VH16-046-0121
    9. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
    10. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Mysteeri VH16-018-1909
    11. meea (VRL-09844) - Aischa VH15-046-0175
    12. V. Penrose (VRL-14429) - Drewdrake Driscoll VH16-104-0018
    13. Pierre (VRL-10531) - Tervatti VH15-018-1680
    14. V. Penrose (VRL-14429) - Ivyhill Amaryllis VH16-104-0021
    15. Iida (VRL-14492) - Norbert VH17-017-0052
    16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Cookie Monster VH16-017-0353
    17. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Tirli VH16-018-2170
    18. Vibaja (VRL-00727) - Raithwall
    19. meea (VRL-09844) - Tuiskulan Ríordán VH15-046-0139
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Eenik VH15-018-1011
    21. Vibaja (VRL-00727) - Fiktion Heveli VH16-018-2728
    22. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Tulimarja VH14-018-1731
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Luoteen Muisto VH16-018-2492
    24. VP (VRL-14355) - Savusuukko VH16-018-2819
    25. V. Penrose (VRL-14429) - Nimmie Aimee VH16-104-0016
    26. Vibaja (VRL-00727) - Redmaw VH16-092-0013
    27. meea (VRL-09844) - Dyantha's Freya VH12-046-0089
    28. felissa (VRL-04000) - Rövardotter VH15-028-0266
    29. Otterley Wilson (VRL-12757) - Vagabond
    30. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Tequila VH16-017-0571
    
    
    Luokka 2, Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (29 osallistujaa)
    1. meea (VRL-09844) - Tuiskulan Daráine VH15-046-0222 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Aprakka 
    3. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Perttuli VH14-018-1144 
    4. Otterley Wilson (VRL-12757) - Lozenge 
    5. V. Penrose (VRL-14429) - Odds Of Vengeance VH16-104-0015 
    6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Toffee VH16-018-2661
    7. felissa (VRL-04000) - Yentel Vanilla Blossom VH17-017-0011
    8. Otterley Wilson (VRL-12757) - Vagabond
    9. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
    10. Ireth (VRL-03777) - Harhauni VH16-018-1094
    11. Iida (VRL-14492) - Norbert VH17-017-0052
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuunkuje VH16-018-1410
    14. meea (VRL-09844) - Dyantha's Cahir VH15-046-0219
    15. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Oprakka
    16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ruutujätkä VH16-018-2664
    17. Ireth (VRL-03777) - Kullan Halaja VH16-018-1824
    18. Ireth (VRL-03777) - Poniitta BRE VH16-018-2830
    19. VP (VRL-14355) - Savusuukko VH16-018-2819
    20. felissa (VRL-04000) - Tink A Tink A Too VH16-017-0605
    21. V. Penrose (VRL-14429) - Ivyhill Amaryllis VH16-104-0021
    22. felissa (VRL-04000) - Ghost Of Mickey Mouse VH16-017-0606
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia VH17-018-0004
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehponen VH17-018-0090
    25. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Uninuttu VH16-018-2403
    26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taskumatti VH17-018-0018
    27. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valtikka VH17-018-0078
    28. V. Penrose (VRL-14429) - Birchbound’s Daisy Haze VH16-104-0019
    29. meea (VRL-09844) - Tuiskulan Eireen VH15-046-0228
    
    
    Luokka 3, Noviisi kestävyyskoe yksilövaljakko (28 osallistujaa)
    1. meea (VRL-09844) - Aischa VH15-046-0175 
    2. meea (VRL-09844) - Moana's Ambrosia VH15-024-0128 
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Rymy-Ruhtinas VH16-018-0633 
    4. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Aprakka 
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412 
    6. Jannica (VRL-04799) - A.D. Saint Sebastian
    7. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Lacey VH16-046-0121
    8. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurakka VH16-018-2692
    10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Toffee VH16-018-2661
    11. Jannica (VRL-04799) - A.D. Chill Out Charlie VH16-024-0135
    12. Ireth (VRL-03777) - Poniitta BRE VH16-018-2830
    13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Griselda VH16-046-0108
    14. Vibaja (VRL-00727) - Hunajaliinu VH16-018-2784
    15. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jymy VH16-018-2786
    16. felissa (VRL-04000) - Serenin Sadetanssija VH06-018-5485
    17. Ireth (VRL-03777) - Harhauni VH16-018-1094
    18. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Oprakka
    19. Hapero (VRL-06115) - Runon Kuusenkuje VH16-018-2794
    20. felissa (VRL-04000) - Caspar v.d. Kronecker VH16-057-0036
    21. meea (VRL-09844) - Dyantha's Clayton VH16-046-0063
    22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ruutujätkä VH16-018-2664
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Sumusaaren Pieneläin VH16-018-2743
    24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia VH17-018-0004
    25. Vibaja (VRL-00727) - Joikujärven Eemil VH16-018-2726
    26. Ireth (VRL-03777) - Kullan Halaja VH16-018-1824
    27. Jannica (VRL-04799) - A.D. Jared
    28. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Uninuttu VH16-018-2403
    
    
    Ulkoasu © M Layouts | virtuaalitalli | a sim-game stable